Pouzdro Belkin Flex Case pro iPhone 5

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachtan1
Příspěvky: 150
Registrován: 30 črc 2012 21:53

Pouzdro Belkin Flex Case pro iPhone 5

Příspěvek od Lachtan1 » 03 pro 2012 16:52

Nikdy jsem na telefon žádná pouzdra, ani ochranné fólie nepoužíval. Jenom jsem si na telefon dával pozor a jak mi poprve spadl a udělali se na něm nějaké škrábance, už jsem se dál nestaral jestli se na něm objeví i další. S iPhonem jsem se rozhodl udělat vyjímku protože u něj by mě to mrzelo určitě víc. Než mi přišel, díval jsem se po internetu na různá pouzdra a jelikož jsem dodeď žádné nepotřeboval, bylo mi líto za něj utratit víc peněz. Proto sem brouzdal po ebayi, kde jsem si vybral gumový bumper za pár doláčů a víc jsem to už neřešil protože telefon v něm vypadal hezky a účel to splňovalo. Pak jsem nějak náhodou tady na fóru našel téma s pouzdrama Belkin na které je slyšet samá chvála a tak mě napadlo že by nebylo špatny nějaky pouzdro vyzkoušet.

Praktické zkušenosti:

Na první i důkladnější pohled je vidět že je pouzdro fakt pěkně a kvalitně udělany. Nikde nejsou žádny výlisky nebo jiny nedokonalosti. Je vyrobeny z poměrně měkké gumy, která je na dotek příjemná a co se mi hodně líbí je, že když telefon dáváte do kapsy tak tam krásně sklouzne. Dalším překvapením pro mě jě, jak snadno se telefon do pouzdra vloží. U myho ebayovskyho bumperu to de o hodně hůř. Fakt brnkačka. Další věc je, že "šoupátko" na ovládání, je dobře přístupny a dá pohodlně přepínat ikdyž telefon držíte v jedné ruce což zase u myho bumperu nelze. Asi poslední věcí co se mi na něm líbí a kterou zmíním, je jak moc pouzdro ochrání telefon při pádu. Telefon mi zatím nespadl, takže těžko můžu posoudit, ale pouzdro je fakt dobře řešeny a myslím si že pokud by mi měl telefon spadnout tak pokud na něm budu mit tohle pouzdro tak se určitě nebudu stresovat že se s ním něco stalo. Když mobil položíte displejem dolu, nemusíte se bát že se vám poškrabe displej protože guma na okrajích vystupuje cca 2 milimetry nad úroveň displeje.

Teď zápory. Telefon se sice v pouzdře pěkně drží ale neůžu se zbavit dojmu že držím cihlu.. Telefon nejenom že (pochopitelně) naroste v rozměrech ale i znatelně ztěžkne. Pouzdro sem vážil a má 26g což není málo. Druhá a poslední věc která se mi nelíbí je, že se občas netrefím na Home Buttor protože je zakrytej gumou a ve tmě de hůř nahmatat + na obalu hodně zůstávají nečistoty s kapes a prach, jak de vidět na fotkách.

To je jinak všechno, s pouzdrem jsem spokojenej, pokud s telefonem nezacházíte moc šetrně tak vám jej určitě doporučuji, pokud hledáte spíš designovější, podívejte se po jiném. Výše zmíněny zápory sou spíše daní za ochranu a dají se od takového pouzdra očekávat.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět