Musubo Retro kryt pro iPhone 4/4S

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdenda10
Příspěvky: 7
Registrován: 30 srp 2012 20:33

Musubo Retro kryt pro iPhone 4/4S

Příspěvek od zdenda10 » 11 pro 2012 22:01

Zdravím všechny,
chci se s vámi podělit o mojí zkušenost s krytem značky Musubo na iPhone 4/4S. Jedná se konkrétně o produkt Retro nebo na ebayi můžete najít jako "Retro Elvis Microphone", je k dostání v několika barvách, já vlastním stříbrnou variantu. Kryt vlastním něco přes měsíc.

Tento kryt je složen ze dvou částí: vnitřní a vnější. Vnitřní část je vyrobena z měkké gumy, kterou nasadíte na telefon a poté nasadíte vnější část, která je vyrobena z tvrdého plastu. Gumová část zakrývá ovládání hlasitosti a power button. Kryt na iPhonu velice dobře sedí, působí celkem robustně a telefon bez problému uchrání před poškozením při pádu z ruky a myslím, že i z větší výšky. Drží se velice dobře v ruce, díky jeho tvaru i v pletených rukavicích nevyklouzne jen tak lehce z ruky. Pro mě velkou výhodou je přesah vnitřní části (měkké gumy) před display, protože pokud telefon položíte displayem dolů, tak velice dobře drží a nesklouzne. Trochu problém mám při vyndavání z přední kapsy u jeansů, protože jak je vnější část zezadu členitá, tak se mi zasekává o kraj kapsy, ale to je pravděpodobně velice subjektivní vada. Dalším mým postřehem je vcelku malá díra na zapojování sluchátek, pokud používáte sluchátka od Applu, tak nebudete mít žádný problém, pokud je ale váš jack konektor hodně široký, tak by mohl být problém. Například pokud budete chtít připojit iPhone třeba do hi-fi věže pomocí jack kabelu, tak budete pravděpodobně muset pouzdro sundat, protože standardní "jacky" jsou dost široké. Kryt se na ebayi dá pořídit i za $11, u nás za 699 Kč.


výhody
+ dobrá ochrana
+ dobrá ergonomie
+ při položení displayem dolů neklouže


nevýhody
- velikost
- malý otvor pro sluchátka


shrnutí:
Pokud máte rádi zajímavý design krytu, občas vám telefon upadne a máte vetší kapsy, tak je tento kryt určený pro vás.


Bohužel můžu vložit jen 3 obrázky, pokud byste měl někdo zájem o další nebo nějaké info, klidně napište.
IMG_0572.jpg
IMG_0579.jpg
připojená jsou sluchátka od Applu
IMG_0582.jpg
__________________________
MacBook Pro 13" 2016
iPhone 6
iPad mini 1st gen

Odpovědět