DRACO Aluminium Bumper pre iPhone5,Limited Edition

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
marcelnik
Příspěvky: 55
Registrován: 21 lis 2012 14:05
Bydliště: Liptovský Mikuláš

DRACO Aluminium Bumper pre iPhone5,Limited Edition

Příspěvek od marcelnik » 14 dub 2013 01:33

Ahojte,chcem sa s vami podeliť o jeden obal pre iPhone 5 typu Bumper.
Je vyrobené z hliníka s dizajnom od Deff Cleave(ja ani netuším kto to je).Vyrábajú sa v Amerike,ale uz aj v jednom eshope na slovensku aj v čechách som zahliadol pár kusov. Tento,ktorÿ vám chcem predstaviť ja, je z limitovanej edície a rozdiel je vo farbe aj cene.Inak prevedením sú rovnaké,teda spracovanie je perfektné.
Je to jediný Bumper,ktorý sa mi zapáčil tak veľmi,že som si ho kúpil.Neskrýva iPhone pod nepriehľadnů vrstvu ani zadnú stranu a pritom úplne zmení vzhľad iPhonu(k lepšiemu). Toto je stránka výrobcu "www.dracodesignusa.com".Predajcu u nás uvádzať nebudem(kôli reklame).Len cez súkromnú správu.
Ja som sa k nemu dostal len náhodou a keď som ho objavil,musel som ho mať.
Doobjednal som si k nemu aj tenký nalepovací kryt na zadnú stranu vyrobený z kože.Výsledný iPhone je úžasný.Kombinácia Tmavo červená a čierna farba sa mi vdy páčila.Sú na výber aj iné farby,napríklad midnight blue.Ide ale len o lemitované edície,ktoré sú v predaji len na stränke výrobcu,nie v danom eshope u näs.
Čo sa týka ceny,tak to je možno to čo mnohých odradí. Ale poviem vám k tomu toto: pre mňa je iPhone jedinečné zariadenie,ktoré si zaslúži jedinečné zaobchádzanie a aj dokonale príslušenstvo. Preto som sa rozhodol pre kúpu. Budem iPhone používať 2-3roky každý deň, a chcem aby ma pohľad naň tešil,čo sa vďaka tomuto bumperu splnilo.
Čo sa týka ochrany pred pádom,tak táje pri páde iPhonu na hranu skvelá.Na zadnej strane mám už spomínaný kožený kryt a na display mám fóliu,ktorá je pribalená k tomu koženému krytu.
Čo vám budem viac rozprávať,fotky sú za všetko...
Přílohy
image.jpg
image.jpg
image.jpg
iPhone5 16 Giga
iPad 4
MacBookPro 17" Early 2011
Mountain Lion

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: DRACO Aluminium Bumper pre iPhone5,Limited Edition

Příspěvek od iMe1980 » 14 dub 2013 08:09

Přesně nad tím přemýšlím. Ještě se mi líbí sector 5 a od Spiegen hybrid. Chci to vidět na živo, než koupím a to se mi zatím nedaří.
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Odpovědět