Obal Knomo Argal 13" macbook

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Dawe9669
Příspěvky: 84
Registrován: 04 zář 2013 23:08

Obal Knomo Argal 13" macbook

Příspěvek od Dawe9669 » 15 pro 2013 22:54

Zdravím,
Společně s pořízením nového Macbooku Air jsem svou pozornost stočil k prodejcům nejrůznějších obalů a pouzder. Ačkoliv se může jevit koupě obalu na notebook jako 20 minutová záležitost, člověk, který na našech eshopech hledal v tomto směru kvalitu a současně alespoň trochu reprezentativní vzhled, mi dá jistě zapravdu, že nabídka zde překypuje spíše kvantitou, nežli kvalitou. Abychom to trochu zkrátili a já se tu přiliš nerozepisoval, padla má volba na obal Argal od společnosti Knomo London. Prodejce uvádí, že se jedná o obal pro 13" verzi notebooku, bez určení typu. To mi zcela vyhovovalo, neboť často notebook přenáším i s nějakým časákem nebo s menší složkou papírů. To se parádně vedle mého Aira do obalu vejde a nemusím tak tahat celý batoh. Obal je nabízen i ve větší, 15" verzi a v ještě jedné, pro změnu hnědo-zelené barvě. Vnější material je pevnější textílie a uvnitř pouzdra posléze nalezneme měkčený semiš. Nevýhodu tohoto materiálu spatřuji pouze ve skutečnosti, že se neubráníte nějaké šmouze a obal budete poměrně často čistit.
Cena může trochu protáhnout obličej, 2000kč je asi dost, ale pro lidi, kteří požadují reprezentativní vzhled a trochu místa na dokumenty, e jedná o cenu snesitelnou. (Mrkněte na stránky výrobce, některé z jejich produktů, distribuují i české eshopy.

Dave
Přílohy
WP_20131215_007.jpg

Babblu
Příspěvky: 1
Registrován: 10 bře 2015 10:30

Re: Obal Knomo Argal 13" macbook

Příspěvek od Babblu » 10 bře 2015 10:45

Macy se bez baterie koupit nedají. Oficiálně ani nejde vyměnit. Jo a 15" air neexistuje.
Our excellent online Testking vmware certification training programs will prince2 foundation lead you to success in the We also offer latest passguide and with 100% success guarantee. Our www.principiacollege.edu is rare in IT world.

Dawe9669
Příspěvky: 84
Registrován: 04 zář 2013 23:08

Re: Obal Knomo Argal 13" macbook

Příspěvek od Dawe9669 » 10 bře 2015 13:57

Naprosto zcestná reakce, přečti si ten text znovu, nepíšu nic o baterii ani o 15" airu 😉

Odpovědět