Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je problém

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
M4rty32
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2016 16:31

Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je problém

Příspěvek od M4rty32 » 05 led 2016 16:48

Zdravím Vás všechny,

rád bych se zeptal, jestli se někdo již setkal s tímto trochu kuriózním případem. Pořídil jsem si Apple Watch 42mm. Samozřejmě se jedná o celkem choulostivou hračku, a tak sem neváhal a pořídil si ochranné sklíčko - konkrétně cellularline 2ks. Sklíčko jsem nalepil doma (jako na 1. obrázku), ale vytvořil se mi tam nedolepený PRAVIDELNÝ rámeček. Z čehož jsem usoudil, že jsem sklíčko buď špatně nalepil, nebo je chybný kus. Šel jsem na prodejnu, kde sklíčko sejmuli a nalepili druhý kus z balení. Stal se ten samý problém (sklíčko č. 2 - paní z prodejny měla ještě ke všemu špatnou mušku a netrefila přímo displej, a tak je vidět, že to z jedné strany doléhá, ale nenechte se zmást, protože to není vycentrované). Zde již vedoucí prodejny upozornil, že je možné, že je chyba v displeji, který je špatně zaoblený. (Poznámka: Apple Watch mají zaoblený displej, to všichni víme, ale když sklíčko nalepíte přesně na střed, není přece možné, aby se tohle stávalo. Na prodejně mě ujistili, že před hodinou prodali to samé sklíčko a bylo nalepeno stejně a žádný rámeček se nevytvořil).

Teď si tedy bohužel nevím rady, jak tuto situaci řešit, protože sklíčko bych rád na hodinkách měl, ale aby nevytvářelo žádné nedolepené části, protože co si budeme povídat - Apple Watch jsou i designová záležitost :D. Máte někdo zkušenost, nebo dobrou radu? Mám se obrátit na podporu Apple a zkusit hodinky reklamovat s tím, že je displej špatně zaoblený? Pravděpodobnost, že nalepíte 3 různá sklíčka za sebou a ty vytvoří naprosto totožný rámeček je asi 0,0000001% že?

Děkuji za každou reakci
Přílohy
3.JPG
3. sklíčko - HOCO ghost black Rim
2.JPG
2. sklíčko - Cellularline (2. kus)
1.JPG
1. sklíčko - Cellularline

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od rony » 05 led 2016 17:02

uprimne, vyprdni sa na to sklicko a radsej sa bud sustred na to, aby si hodinky neobuchal - hlavne ich cielene nenos VSADE aj na rizikove aktivity (velmi narocny sport, manualna praca s rizikom kontaktu a uderov) a budes v klude.

Ja by som skor tipoval, ze to sklicko je nepresne :-)

Ak chces ochranu do "terenu", asi by som kupil nejaku skeblu do ktorej zatvoris cele telo hodiniek.

Lepit tam sklicka mi pride uz haluz, najma ak nechranis prave tie zaoblene casti.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

M4rty32
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2016 16:31

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od M4rty32 » 05 led 2016 17:11

rony píše:uprimne, vyprdni sa na to sklicko a radsej sa bud sustred na to, aby si hodinky neobuchal - hlavne ich cielene nenos VSADE aj na rizikove aktivity (velmi narocny sport, manualna praca s rizikom kontaktu a uderov) a budes v klude.

Ja by som skor tipoval, ze to sklicko je nepresne :-)

Ak chces ochranu do "terenu", asi by som kupil nejaku skeblu do ktorej zatvoris cele telo hodiniek.

Lepit tam sklicka mi pride uz haluz, najma ak nechranis prave tie zaoblene casti.
Nechci kupovat žádnou škebli :D Apple Watch se mi líbí takové, jaké jsou! Pravda je, že sklíčka, která jsem si pořidil, byla dost na prd, protože nechránila celej povrch displeje, to jsem zjistil, až poté co mě přišlo :D. Nicméně takové sklíčko myslím prodává InvisibleShield, ale problém je, že si ho nechci kupovat předtím, než vyřeším tento problém, jelikož by se tam stalo to samé a v podstatě zbytek sklíčka by byl odlepený.

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od trminek » 06 led 2016 00:03

Jakékoli sklíčko bude hnus, protože je jen ve středu displaye a není až do krajů. Jediná možnost ochrany, která nezkazí vzhled a je alespoň k něčemu, je folie na celý display, která ochrání i zaoblené kraje a je na hodinkách prakticky neznatelná.

nikca
Příspěvky: 12
Registrován: 17 pro 2015 12:19

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od nikca » 06 led 2016 20:49

No to sklíčko nevypadá moc pěkně po pravdě ale taky jsem něco podobného scháněla mám taky bobky abych si to nezlikvidovala už jsem takhle měnila displej u Iphonu a stálo mě to 3500kč ale nakonec jsem zvolila ochranný kryt. Já zase řeším jinou věc mám serii sportovní takže ten sportovní řemínek velikost S/M je mi malá a hodinky mě na ruce tlačí ovšem velikost M/L je mi zase velikáááánská takže mě kus řemínku přesahuje a pořád s ním někde zadrhávám a už se mi kolikrát podařilo to že se mi sami od sebe hodinky rezepnuli :-(

nikca
Příspěvky: 12
Registrován: 17 pro 2015 12:19

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od nikca » 06 led 2016 20:51

ale jinak máme už češtinu takže paráda :D

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od trminek » 06 led 2016 21:17

No nevím jak Ti může řemínek plandat, pokud tedy máš ten silikonový. Ten se přeci zapne na nějaký stupeň a následně se zbylá část pásku zasune do druhé části řemínku k ruce a nikde nic nepladá.

nikca
Příspěvky: 12
Registrován: 17 pro 2015 12:19

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od nikca » 07 led 2016 09:40

Díky za radu už jsem na to přišla podivné zapínání :) Ještě bych prosila názory jestli hodinky namáčíte ve vodě já si je při každým mytí sundávám ale je to vopruz
Naposledy upravil(a) nikca dne 07 led 2016 09:52, celkem upraveno 1 x.

Hnata
Příspěvky: 348
Registrován: 21 led 2015 09:43

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od Hnata » 07 led 2016 09:45

jasnější to snad ani být nemůže :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od rony » 07 led 2016 10:15

nikca píše:Díky za radu už jsem na to přišla podivné zapínání :) Ještě bych prosila názory jestli hodinky namáčíte ve vodě já si je při každým mytí sundávám ale je to vopruz
sundavaj ich. APPLE WATCH nie su vodotesne. su len vodeodolne, to znamena, ze urcite cielene ziadne kupanie, ziadne sprchovanie, ziadne plavanie.

Umyvat ruky, s tym, ze cielene ich nedavas pod tecucu vodu, to kludne rob. Urcite vydrzia nejaku tu vysplechnutu kvapku.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

emibure
Příspěvky: 125
Registrován: 13 čer 2014 07:10
Bydliště: Praha

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od emibure » 07 led 2016 13:25

Já mám AW od Června, do sprchy si je pokaždé nechám na ruce a zatím neregistruji žádný problém. Jednou nebo dvakrát i bazén.
MacBook Air 13, 2015: EL Capitan
iPhone 6s 64GB
iPhone 5s 32GB
iPad mini 2 16GB
Apple Watch Sport 42mm
AppleTV 2015 32GB

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od rony » 07 led 2016 14:22

Tu su uryvky z manualu pre AW, aby bolo jasno ako to specifikuje Apple s tym kupanim sa.

Je to kvoli tomu, aby ste neskor neboli prekvapeni.

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f= ... 80#p670134
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od trminek » 07 led 2016 17:06

Tak nevím, ale když sečtu všechny folie, sklíčka a pod. tak mi vychází jako nejlepší ochrana (cenově) apple care+. Záruku mám mezinárodní 2 roky, zařízení mohu 2x zcela zničit včetně utopení a vždy dostanu výměnou nový kus. Nevím proč řešit nějakou další ochranu.

Niethalf
Příspěvky: 387
Registrován: 04 kvě 2014 09:40

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od Niethalf » 07 led 2016 20:27

Kdyz si koupim AW v nemecku muzu k tomu mit AC+ a kdyz u nas tak nemuzu? ja mel zato, ze AC+ je u nas obecne knicemu.
iMac 21.5-inch, Late 2013 + Magic Trackpad
taška Thule Stravan Deluxe Attache - všechno od Apple v ní nosím
iPad mini + LifeProof pouzdro
iPad mini 4 + diar pozdro
iPhone 6
iPhone 5SE
iPhone 5c
iPod nano
Apple TV
AirPort Express

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od trminek » 07 led 2016 21:24

U nas nelze oficialne AC+ zakoupit, ale lze jej uplatnit. Uplatnit jej lze jen na produkty, ktere se v nasi zemi prodavaji, ted od unora i na apple watch.
Jinak az budou apple watch v prodeji u nas, pujde AC+ dokoupit treba na ebay pripadne pres infolinku. Je tam jen podminka aktivace AC+do 60 dnu od aktivace hodinek.

Niethalf
Příspěvky: 387
Registrován: 04 kvě 2014 09:40

Re: Apple Watch (42mm) - Nedolepené sklíčko aneb. kde je pro

Příspěvek od Niethalf » 07 led 2016 21:54

Jako ze zavolam na infolinku a tam si nakoupim apple care + ? No toile slysim prvne, pokud je to pravda, tak to urcite vyuziji.
iMac 21.5-inch, Late 2013 + Magic Trackpad
taška Thule Stravan Deluxe Attache - všechno od Apple v ní nosím
iPad mini + LifeProof pouzdro
iPad mini 4 + diar pozdro
iPhone 6
iPhone 5SE
iPhone 5c
iPod nano
Apple TV
AirPort Express

Odpovědět