Aplikace počasí - vysvětlení

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
Kokotii
Příspěvky: 3
Registrován: 22 úno 2016 10:50

Aplikace počasí - vysvětlení

Příspěvek od Kokotii » 22 úno 2016 10:53

Zdarvím, mám dotaz ohledně komplikace aplikace počasí na Apple Watch. Při nastavení počasí
jako komplikace (té největší) na modulárním ciferníku, ukazují Apple Watch kromě místa,
aktuální teploty a oblačnosti i jakousi Max a Min teplotu, která však není shodná (někdy se liší
dost výrazně) s maximální a minimální teplotou pro aktuální den a lokaci, at už teplotu
zkontrolujete na iPhonu nebo Apple Watch. Neví tedy někdo co znázornují tyto dvě položky
označené Max: a Min: . Děkuji

PatkaJR
Příspěvky: 813
Registrován: 30 bře 2014 12:49
Bydliště: Praha

Re: Aplikace počasí - vysvětlení

Příspěvek od PatkaJR » 22 úno 2016 11:09

Ukazuje to rozmezí teplot jaké bude v ten den. Ovlivnit to nemůžeš. Maximálně můžeš používat jiný ciferník a jinou aplikaci na počasí.
Macbook Air 2014, 4GB RAM, 128GB SSD, i5 - macOS Sierra
Apple iPhone 6S Plus 16GB - iOS 10
iPhone 4 16GB White - iOS 7.1.2
Beats SOLO 2 Wireless
🔜Apple Watch Gold

Křemíkové nebe:
iPad 2 16GB
iPhone 5 16GB

Kokotii
Příspěvky: 3
Registrován: 22 úno 2016 10:50

Re: Aplikace počasí - vysvětlení

Příspěvek od Kokotii » 22 úno 2016 11:19

Bohužel ne, to jsem si také myslel. Když spustíš počasí na Apple Watch nebo na iPhonu tak teplota která má být ten den je rozdílná, než jaká se ukazuje na komplikaci ciferníku. Když však použiješ digitální korunkou cestování v čase, tak při další hodině se zobrazí správné údaje, tedy maximální a minimální teplota pro ten daný den. Myslím si, že by to mohla být maximální a minimální teplota v tu danou hodinu, ale někdy je rozmezí teplot tak vysoké že se mi to nezdá, proto se ptám jeslti někdo opravdu neví, co tyto hodnoty znázornují.

Kokotii
Příspěvky: 3
Registrován: 22 úno 2016 10:50

Re: Aplikace počasí - vysvětlení

Příspěvek od Kokotii » 22 úno 2016 12:13

Respektive prvních cca 10 minut z hodiny, tzn. do například 12:10 to ukazuje správné maximální a minimální hodnoty pro konkrétní den, pak se ale teploty změní...

piatok13
Příspěvky: 19
Registrován: 01 pro 2015 19:06

Re: Aplikace počasí - vysvětlení

Příspěvek od piatok13 » 04 dub 2016 12:17

Zdravím vospolok,
No ja mám AW necelý týždeň, tak sa zoznamujeme. Pokiaľ ide o počasie, zobrazujú sa mi dve mestá: Trenčín a Ilava. Netuším, kde sa tam vzali. Horšie je, že ich neviem zmeniť. Skúšal som cez iPhone aj AW ale nepodarilo sa mi to.
Vďaka za každú radu.
iPhone 6 plus, 128GB
iPad mini 3, 128GB
MacBook Pro 15", late 2011, ElCapitain
Time Capsule 3TB

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace počasí - vysvětlení

Příspěvek od rony » 04 dub 2016 12:50

spusti applikaciu Weather v iOS (na iPhone). Tu zakladnu.

Vpravo dole je taka ikonka tri vodorovne ciarky.

Pridaj si tam dalsie miesta ak chces, To prve je vzdy podla POLOHY aku iOS zistil z polohovacich sluzieb.

AW je uzko previazany s iOS (iPhone), takze cast az skoro vsetko) riadis nastavovanim iPhonu, appky Watch a dalsich veci v iPhone).
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět