SIRI nezná kontakty

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
keisak
Příspěvky: 1
Registrován: 17 úno 2017 08:46

SIRI nezná kontakty

Příspěvek od keisak » 17 úno 2017 09:22

Ahhoj, mám AW 2 a iPhone 7. Na iPhone používám Siri již dlouho bez problémů. Na hodinkách se mi však stává, že Siri nezná některé mé kontakty. Jako například, když chci volat, psát manželce, Siri správné pozná jméno mé manželky a řekne mi, že nevidí (jméno uvádím ilustrativní) Janu Novotnou v mých kontaktech. V kontaktech ji mám jak na AW tak na iP, na iP funguje. Ještě nepozná moji sestru a matku, ale bratra, otce, šéfa, kolegu pozná. (nevím, zda to má nějakou souvislost, ale nepozná to kontakty s diakritikou - změnil jsem však jméno manželky na bez diakritiky a problém trvá).
Zkusil jsem smazat a znovu přidat kontakt, vypnout a zapnout Siri, restartovat obě zařízení, na AW 2 smazat synchronizovana data a provést znovu.

Ještě jsem se chtěl zeptat, na notifikace příchozích mailů a zpráv. Když mám hodinky na zápěstí a přijde mi e-mail nebo SMS, notifikace se ozve pouze na hodinkách. Na telefonu, když ho zvednu, je zpráva na displeji vidět. Pokud mám telefon aktivně v ruce a pracuji s ním, notifikace se ozve na telefonu a na hodinkách ne. Takto je to správně, ale nepřišel jsme na to a nevím, zda to jde, aby mi notifikace chodila jak na telefon tak na hodinky?

Děkuji za rady

Odpovědět