AW vs klasické hodiny

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

AW vs klasické hodiny

Příspěvek od mberdych » 27 bře 2017 14:30

Tizen potřebuji API od Apple a to holt v podobě jako pro Apple Watch není dostupné. To říkám od začátku. Jak má developer udělat to samé jako Watch, když jim to Apple nedovolí, i kdyby chtěli.

Taková diskuze se vedla na webu Garminu, kde se lidi rozcilovali, že umí Garmin méně na iOS a bylo tam vysvětlení, že k čemu je Apple nepustí, to nebude.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 27 bře 2017 15:04

ide ale aj o iny typ aplikacii, napriklad vsetky tie sportove. Tipol by som si, ze ani jedna nebude vediet spolupracovat. Mylim sa? Potom aj aplikacie, ktore maju adekvatne protajsky na vsetkych platformach (android, tizen, ios), ci v kombinacii tizen a ios vobec budu fungovat. Tam sa uz neda vyhovarat, ze to blokuje API.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od trminek » 27 bře 2017 15:41

shrnul bych to asi takto:
- pokud chcete hezké hodinky pro Ego reprezentaci zvolte klasiku
- pokud chcete hodinky na iOS tak mně osobně dávají smysl jen 2 možnosti.

1. Apple watch - Myslím si, že pokud se koupí ocelové a doplní pěkným řemínkem, mohou být hezké i ty. Je to věc každého a jeho vkusu, nicméně takto provázané hodinky se systémem a bez problému funkční žádné jiné nebudou, dovolil bych si říci nikdy.
2. chci hlavně sportovat, potom bych volil Garmin Fenix 3 nebo nově 5.
3. chci sportovat i reprezentovat, volil bych Garmin Chronos ty se mi líbí velice. Nicméně stále umí jen co co klasické Fenixy 5

Podle mě nemá smysl jinak s hodinkami experimentovat, protože Android Wear padá i na samotném Androidu a S3 nemají prakticky ani na Androidu podporu od dalších výrobců SW než od Samsungu, natož na iOS.
A kulatý ciferník na smart watch mi opravdu smysl nedává, stačí se podívat jak vypadá zobrazená SMS nebo Email na S3 :-)

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od mberdych » 27 bře 2017 15:51

Nejde jen o sportovní aplikace, tam se to ještě zadari, ale spis bohaté nastavení notifikaci, jejich výběr, filtrování atd. Tam to chcipne na možnostech co Apple dovolí.

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od trminek » 27 bře 2017 15:58

Proto jak jsem psal výše, chci opravdu jen kvalitní nástroj na sport nebo vše ostatní a potom mi nic jiného než Apple watch nedává smysl...
Vše ostatní je jako se drbat levou rukou za pravým uchem. Sice je ta levá ruka pro někoho krásnější než ta pravá, ale praktičnost tam není ani náhodou...

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od mberdych » 27 bře 2017 16:45

S tím souhlasím. Ono obecně hodinky umírají. Android nové už neměl ani nepamatuji, garmin se drží, ale to je jiná kategorie a pak kromě různých náramků jen Apple Watch ve své lize a světě.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

AW vs klasické hodiny

Příspěvek od swenak » 27 bře 2017 23:32

Tady něco new k S3: https://www.svetandroida.cz/novinky-pro ... -s3-201703


A tady projekt z Kikstarteru, který kombinuje mechaniku a chytrost: http://m.mobilmania.cz/zetime-jsou-prvn ... /a-1337947

Uživatelský avatar
pheek
Příspěvky: 465
Registrován: 01 srp 2012 07:53
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od pheek » 20 dub 2017 16:55

Pánové, chci se zeptat, jak funguje notifikace iOS na Garmin Fenix hodinky? Prošel jsem několik druhů hodinek a systému, ale žádný nebyl stoprocentní s notifikaci z iOS. Vlastně ano, AW2 mi fungují na 100%. Zvažuji koupi GF3 ale potřebuji 100% notifikaci hovorů, sms, mailů. Má někdo je někdo s iPhone, který je denně používá?

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Jadro » 20 dub 2017 21:04

Naprosto super. Funguje vse, co pises, plus vse dalsi, co si nastavis... WhatsApp, Viber, Strava, Twitter, ...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

filipvele
Příspěvky: 189
Registrován: 17 dub 2014 13:41

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od filipvele » 21 dub 2017 05:51

Ahoj,
mám Garminy Fenix 3HR asi rok, bez problému s iP6. Výjimečně (1xměsíc) se stane, že přestanou notifikace chodit, restartuju oboje a je pokoj. Nosím je přes půl roku denně, prozatím jsem nenarazil na zásadní mínus. A nabíjení 1x měsíc (Když nepoužívám GPS) je prostě lahoda.

Odpovědět