Řemínky

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
jurast
Příspěvky: 192
Registrován: 27 srp 2012 08:23

Řemínky

Příspěvek od jurast » 11 dub 2017 14:09

Zdravím.
Mám AW2 42 mm černý hliník Nike edition a řeším možnost používání i jiného pásku. Chci nějaký kožený. Ideálně černý (možná hnědý). Nejlépe s černou přezkou. Mimo ceny mne u originál Apple pásků odrazuje stříbrná spona. Z Číny jsem objednal redukci na jakýkoliv pásek. A dnes jsem obešel v Plzni hodinářství a neuspěl jsem s výběrem. Máte zkušenost, jak široký by pásek měl být? Změřením mi vyšlo 26 mm, ale praktickou zkušenost nemám. Nemáte někdo tip na nějaký pěkný řemínek? Neřešili jste?
Díky.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Řemínky

Příspěvek od rony » 11 dub 2017 14:29

s redukciou nenajdes uplne najidealnejsi remen. Podla mna je najlepsie kupovat na eBay (AliExpress) kozene "kopie" tych remenov, ktore idu rovno k Apple Watch. Vizualne pasuju najlepsie. Pripadne mnoho firiem sa venuje vyrobe kozenych remenov pre apple watch.

Cenovo vyjdu oba sposoby hodne slusne: kozeny magneticky v rozmedzi 10-20 dolarov, kozeny s prackou podobne. Samozrejme necakaj pravu kozu, len lisovana zmes koze. To je ale to iste u kazdeho lacneho remena vratane tych, kde si hladal.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Lord LazyBoy
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2013 14:25

Re: Řemínky

Příspěvek od Lord LazyBoy » 11 dub 2017 14:32

Už poměrně dlouho mám Nomad Rugged Leather Strap a spokojenost. Ta hnědá kůže chytla dost tmavou patinu, tak jsem si k iphone koupil sedlově hnědý kryt a už jsou skoro na stejné úrovni barvy :D . Byl to ale boj ten první měsíc, ta světle hnědá se mi vážně nelíbila.. a ještě jsem ve slevě kupoval kožený SLG D7 STRIPE červený, vyměnil mu adaptéry za čínské černé a také spokojenost, světlá přezka mě netrápí, ale ten kontrast v těch adaptérech mě štval.
plus mám hromadu silikonových z číny pro různé barevné variace :)
"kožený HOCO" z číny se mi neosvědčil a poslal jsem ho s jedničkovými hodinkami dál. Milánský tah od HOCO celkem jde, i když pletení je oproti originálu o dost méně husté (co by jsme ale za 1/6 ceny originálu chtěli, že?)
Takže tak asi za mě 8-)
Iphone 3GS->4->5->5s->6->6s->7->X
AW sport 42->nike+ 42->nike+ 44
Ipad 1->4->Pro9,7+AP->Pro12,9+AP2
mini late 2012, mb pro 2011, mb pro 2018
Beoplay H7->H9, H5->E8, 2xA1, airpods, B&W Zeppelin Wireless

Hlavsa
Příspěvky: 1
Registrován: 29 kvě 2017 21:06

Re: Řemínky

Příspěvek od Hlavsa » 29 kvě 2017 21:09

Zkuste se podívat sem. Ručně šité kožené řemínky. Ruční práce a lze vybrat i barvu adaptérů a šití.
http://www.pavelhlavka.cz/kozene-remink ... ple-watch/

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Řemínky

Příspěvek od swenak » 29 kvě 2017 21:45

Nebo něco takové (Šíma Prague nebo jistě i Zrno z chronomag). Tady odkaz: http://www.sima-prague.com/galerie/reminky.html .
IMG_5117.JPG

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Řemínky

Příspěvek od tlacenka » 30 kvě 2017 19:06

za me urcite Ondra Šíma
kazdopadne pokud je to takovyhle nesmysl je lepsi to tomu, kdo bude reminek delat, aby to mohl ozkouset at pak nenarazite ve smyslu
zadal jste si to takhle, dostal to tak a jee ono to nejde...
nekdo prodaval takove ty "dolepovaci" - Vy to hledejte jako reminky pro hodinky s pevnymi stezejkami - dela to treba RIOS a spousta dalsich vyrobcu remenu...

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Řemínky

Příspěvek od swenak » 31 kvě 2017 21:54

Taky jsem s ním byl spokojen, na první dobrou udělal co jsem chtěl, ač to byl nestandardní řemínek. Pravdou je, že jsem si to sám naměřil a tak nebylo snad co zkazit:)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Řemínky

Příspěvek od tlacenka » 01 čer 2017 07:22

prave ze je :))
jednou jsem si vse nameril dle meho presne
digitalni certifikovane kalibrovane posuvne meridlo zajistilo presne udaje mereni
no a remen se vyrobil
a nesel tam
proc ? protoze tloustka materialu ve spojeni s osickou zpusobila, ze se to tam proste neveslo :D
od te doby jsem zastancem "tady mas hodinky a tohle chci" :))
za me proste Ondra Šíma dělá to nejlepší .
Ano, počkáte si, ale výsledek stojí vždy za to.
Na 120%

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Řemínky

Příspěvek od swenak » 01 čer 2017 07:37

Blbě sis to naměřil:))) Ale ne, jistě, jsou věci, na které amatér, tedy my, nemyslí a odborník by to měl zvládnout a domyslet a pokud je potřeba, dát mu i hodinky.

Každopádně Šímu lze doporučit, ač je pravdou, že mi zapomněl udělat výsek na trn, tak jsem se stavil ještě jednou a bylo:)

Odpovědět