Řemínky

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, Macforum_Admin, Brozik

Řemínky

Příspěvekod jurast » 11 dub 2017 14:09

Zdravím.
Mám AW2 42 mm černý hliník Nike edition a řeším možnost používání i jiného pásku. Chci nějaký kožený. Ideálně černý (možná hnědý). Nejlépe s černou přezkou. Mimo ceny mne u originál Apple pásků odrazuje stříbrná spona. Z Číny jsem objednal redukci na jakýkoliv pásek. A dnes jsem obešel v Plzni hodinářství a neuspěl jsem s výběrem. Máte zkušenost, jak široký by pásek měl být? Změřením mi vyšlo 26 mm, ale praktickou zkušenost nemám. Nemáte někdo tip na nějaký pěkný řemínek? Neřešili jste?
Díky.
jurast

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 1 x

Re: Řemínky

Příspěvekod rony » 11 dub 2017 14:29

s redukciou nenajdes uplne najidealnejsi remen. Podla mna je najlepsie kupovat na eBay (AliExpress) kozene "kopie" tych remenov, ktore idu rovno k Apple Watch. Vizualne pasuju najlepsie. Pripadne mnoho firiem sa venuje vyrobe kozenych remenov pre apple watch.

Cenovo vyjdu oba sposoby hodne slusne: kozeny magneticky v rozmedzi 10-20 dolarov, kozeny s prackou podobne. Samozrejme necakaj pravu kozu, len lisovana zmes koze. To je ale to iste u kazdeho lacneho remena vratane tych, kde si hladal.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch
spravodaj.madaj.net  Macbook Air i7  iPhone 1 / 4 / 5S /6S plus  iPad Air 2 / Pro  Pencil  TV4  WATCH
rony

Poděkoval: 168 x
Poděkovali mu: 177 x

Re: Řemínky

Příspěvekod Lord LazyBoy » 11 dub 2017 14:32

Už poměrně dlouho mám Nomad Rugged Leather Strap a spokojenost. Ta hnědá kůže chytla dost tmavou patinu, tak jsem si k iphone koupil sedlově hnědý kryt a už jsou skoro na stejné úrovni barvy :D . Byl to ale boj ten první měsíc, ta světle hnědá se mi vážně nelíbila.. a ještě jsem ve slevě kupoval kožený SLG D7 STRIPE červený, vyměnil mu adaptéry za čínské černé a také spokojenost, světlá přezka mě netrápí, ale ten kontrast v těch adaptérech mě štval.
plus mám hromadu silikonových z číny pro různé barevné variace :)
"kožený HOCO" z číny se mi neosvědčil a poslal jsem ho s jedničkovými hodinkami dál. Milánský tah od HOCO celkem jde, i když pletení je oproti originálu o dost méně husté (co by jsme ale za 1/6 ceny originálu chtěli, že?)
Takže tak asi za mě 8-)
Lord LazyBoy

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 2 x

Zpět na AppleWatch