Apple watch series 3 alebo 2?

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Apple watch series 3 alebo 2?

Příspěvek od mberdych » 16 lis 2017 22:05

To bohužel nikdo neví, ale já si tipuji ze budou. Apple to blokovat nebude a operátoři by museli být na hlavu (neříkám ze nejsou)

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Apple watch series 3 alebo 2?

Příspěvek od SteveJSF » 16 lis 2017 23:09

mberdych píše: Apple Watch (GPS + Cellular) is not locked to any specific carrier and has a built-in eSIM that copies information from the iPhone's SIM card.
Evidentně by to u nás fungovat mělo.

Hnata
Příspěvky: 348
Registrován: 21 led 2015 09:43

Re: Apple watch series 3 alebo 2?

Příspěvek od Hnata » 24 lis 2017 15:34

Jen doplním výsledek: hodinky při spuštění nic o LTE nezmínili - v blízkosti iPhonu se obnovili ze zálohy a naskočili v klasické české verzi nehledě na původ (DE). V aplikaci nastavení Watch je navíc položka "mobilní data" a v ní je zašedlý (neaktivní) přepínač s poznámkou "operátor T-mobile CZ (můj operátor) v současné době nepodporuje Apple Watch."
Na spotřebě nepozoruji nic zvláštního - vypadá to že je cca stejná jako u původních hodinek, takže modul LTE nedělá neplechu.
Z té věty v aplikaci nastavení mi přijde jakoby bylo možné v budoucnu LTE případně aktivovat - záleží jen na operátorovi.

PS.: velmi mě pobavila doprava - byl jsem líný si pro ně jet do Drážďan a objednal si je tedy přes net s německou adresou a následným přeposláním do Prahy. Po objednání z apple.de jsem obdržel trackovací číslo UPS a viděl tedy pohyb balíku: začal zde v Praze! Pak jel do Norimberka a odtud na onu přeposílací německou adresu - z ní tedy pak následně doručení zpět ke mě do Prahy, ale to už je vedlejší ... Odesláno z Prahy - že by tu tedy měl německý apple store nějaké skladiště?

Kohyx
Příspěvky: 164
Registrován: 15 říj 2017 08:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple watch series 3 alebo 2?

Příspěvek od Kohyx » 24 lis 2017 21:25

LTE funguje jen u lokálního operátora, tedy pokud myslíš volání. Neriskoval bych koupě hodinek v jiné zemi.
Provozuji magazín FreeBit.cz nejen o Apple smartphonech.

Odpovědět