Intervalový trénink s Apple Watch 2

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
paldo
Příspěvky: 18
Registrován: 26 srp 2016 19:27

Intervalový trénink s Apple Watch 2

Příspěvek od paldo » 22 zář 2017 07:38

Zdravím!
Nedávno jsem si pořídil AW 2. Nejčastěji běhám intervalové tréninky - takže potřebuji nastavit čas běhu a čas odpočinku. V mobilu jsem fungoval s celkem dobrou appkou, ale teď jsem zjistil, že nepodporuje AW.
Po vydání WatchOS4 byl do "Cvičení" přidán "HIIT" trénink. Jenomže, k čemu je? Nějak jsem nezjistil, jak v něm nastavit potřebné údaje (tedy čas posilování a čas odpočinku.). Přitom na ofiko stránkách Apple mají "Možnost HIIT zvolte při intenzivním cvičení prokládaném krátkými odpočinky. Můžete třeba 45 sekund skákat na švihadle, 30 sekund odpočívat a pak jet zase od začátku." Tím jako Apple teda myslí, že pojedu 45 sekund na švihadle a budu nesustále sledovat hodinky a po daném čase rychle stopnu? :D Protože jiné vysvětlení mě nenapadá, nikde jsem žádné nastavení na toto nenašel...

No, takže můj dotaz zní - Lze nějak pořešit intervalový trénink přes nativní appku nebo je potřeba nějaká z třetích stran, případně máte nějaké osobní doporučení, která funguje nejlépe (A ideálně se třeba propojuje i se Zdravím)? :-) .. Zatím používám "Intervals"
Díky!

Odpovědět