Nefunguje výškomer (elevation) AW 3

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
Ampo
Příspěvky: 1
Registrován: 14 led 2018 01:07

Nefunguje výškomer (elevation) AW 3

Příspěvek od Ampo » 14 led 2018 01:16

Mám AW 3 a takmer vždy sa mi stáva, že z nejakého dôvodu to neráta prevýšenie, či už pri workoute alebo pri bežnom nosení. Po skončení cvičenia (napr chôdza), mi vôbec neukazuje kolonku Dosiahnuté prevýšenie. Pri bežnom nosení mi to pri zdolanych poschodiach píše 0. Prvý týždeň od kúpy všetko zdá sa fungovalo v poriadku, no odvtedy to robí takmer vždy. 8/10 dní mi to nemeria výšku. Mam najnovší OS. Neviem, ci sa jedna o hardware chybu alebo software. Neviem, ci mam hodinky reklamovať alebo čo. Stretli ste sa s týmto problémom niekto?

adbernau
Příspěvky: 33
Registrován: 01 lis 2017 10:36

Re: Nefunguje výškomer (elevation) AW 3

Příspěvek od adbernau » 16 led 2018 09:26

Předpokládám, že telefon máš sebou? Mě to taky nepočítalo. Je nutné povolit v telefonu v Nastavení > Soukromí > Pohyb a kondice > Sledování kondice. Jinak pokud mám AW3 samostatně bez mobilu tak mi to počítá OK.
MBP 2014, iPhone 5s,iPhone 7, AW3

Fesko
Příspěvky: 487
Registrován: 02 říj 2014 14:54

Re: Nefunguje výškomer (elevation) AW 3

Příspěvek od Fesko » 21 úno 2018 10:38

Mne to počet poschodí počíta, ale prevýšenie počas chôdze nie. Skúsil si ich reštartovať ?A pozri sa na nastavenie v iP>moje hodinky>tréning>zobrazenie tréningu.Tam nastav :viacero meraní a pri každej jednotlivej disciplíne, ktoré sú uvedené dole nastav merať prevýšenie.

trminek
Příspěvky: 136
Registrován: 12 pro 2012 17:07

Re: Nefunguje výškomer (elevation) AW 3

Příspěvek od trminek » 21 úno 2018 11:13

Toto nastavení má vliv jen na zobrazení informací po dobu cvičení na display hodinek. Nikoli na to zda se daná hodnota zaznamenává či nikoli.

Fesko
Příspěvky: 487
Registrován: 02 říj 2014 14:54

Re: Nefunguje výškomer (elevation) AW 3

Příspěvek od Fesko » 14 bře 2018 15:54

No a potom ako dosiahnúť, aby merali prevýšenie? Počet poschodí meria spoľahlivo a prevýšenie aj napriek tomu, že je nastavené nie.

Odpovědět