AppleTV 4.gen

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
emibure
Příspěvky: 125
Registrován: 13 čer 2014 07:10
Bydliště: Praha

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od emibure » 08 lis 2015 23:12

Já bych zas rád využil svůj starý externí HDD na Plex, není nějaké řešení mít filmy v Plexu ale nemuset mít zapnutý Mac? a přístup na tabletu k filmům třebav práci. Líbí se mi hlavně ta filmotéka, jak je to udělané a přehledné...
MacBook Air 13, 2015: EL Capitan
iPhone 6s 64GB
iPhone 5s 32GB
iPad mini 2 16GB
Apple Watch Sport 42mm
AppleTV 2015 32GB

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od casey » 08 lis 2015 23:52

Pokud máš něco jiného, co bude dělat Plex server, tak to možné je.

emibure
Příspěvky: 125
Registrován: 13 čer 2014 07:10
Bydliště: Praha

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od emibure » 09 lis 2015 05:14

casey píše:Pokud máš něco jiného, co bude dělat Plex server, tak to možné je.
A to něco jiného je třeba co? co se na takovou věc hodí.
MacBook Air 13, 2015: EL Capitan
iPhone 6s 64GB
iPhone 5s 32GB
iPad mini 2 16GB
Apple Watch Sport 42mm
AppleTV 2015 32GB

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od casey » 09 lis 2015 10:48

Já mám třeba NAS.

Uživatelský avatar
treysand
Příspěvky: 735
Registrován: 06 led 2013 03:27
Bydliště: Teplice

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od treysand » 09 lis 2015 11:33

S tím DTS zvukem bude problém :-) Plex to musí překonvertovat na AC-3 (5.1 nebo teď nově na 7.1) protože Apple TV umí jenom Dolby Digital :-)

Jinak jsem to zkoušel z macbooku a funguje to super. Až na to že to mac musí překonvertovávat.

Každopádně spíš čekám na aplikaci, která to bude umět tahat z Airport Extreme a bude mít rozhraní jako Plex. Protože všechny filmy mám konvertovaný do MP4.
 Macbook Air 13 2016
 Magic Keyboard
 Magic Mouse 2
 iPod Classic 7th 160GB
 iPad Air - 32GB Wifi
 iPhone 7 Plus Black - 128GB
 AppleTV 4 64GB
 Time Capsule 8TB

Uživatelský avatar
filiphovorka
Příspěvky: 98
Registrován: 31 črc 2012 08:27
Bydliště: Spain, Empuriabrava

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od filiphovorka » 10 lis 2015 12:48

Kluci z Firecore uz maji beta verzi infuse 4 pro apple tv, dneska se to objevilo na jejich foru, tak snad uz brzy bude plnohodnotnej prehravac ktery to bude umet sosat z jakehokoliv sdileneho uloziste. taky na to cekam jak na jeziska ;)
iPhone 6 128GB
MacBook Pro 15" 2.2 i7 late 2011, 16GB, 512GB ssd, 500GB HDD
MacBook Pro 15" 2.4 c2d 2008
MacBook Air 13" 1.8 i5 2012
iPad 3 64GB LTE ,iPod nano 3g, iPod nano 5g
Airport Extreme, iTV 2g

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 10 lis 2015 12:57

Nahodou asi možnost jak ATV 4 víc integrovat do telky není co ? naka app nebo tak skrze kterou bych mohl na TV programy koukat přímo v rozhraní apple TV a nemusel hledat jinej ovladac a přepínat na jine "AV"...používám pozemní vysílání

Líbilo by se mi kdby sme to měl v rozhraní ATV a mohl to mít i v multiaskingu a přepínat jinam adt...

Uživatelský avatar
filiphovorka
Příspěvky: 98
Registrován: 31 črc 2012 08:27
Bydliště: Spain, Empuriabrava

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od filiphovorka » 10 lis 2015 13:03

ne e, atv ma pouze vystupy. toto ani nikdy mozne nebude vzhledem k zamereni atv na konzumaci internetovych multimedii ;)
iPhone 6 128GB
MacBook Pro 15" 2.2 i7 late 2011, 16GB, 512GB ssd, 500GB HDD
MacBook Pro 15" 2.4 c2d 2008
MacBook Air 13" 1.8 i5 2012
iPad 3 64GB LTE ,iPod nano 3g, iPod nano 5g
Airport Extreme, iTV 2g

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od casey » 10 lis 2015 13:08

sallvator píše:Nahodou asi možnost jak ATV 4 víc integrovat do telky není co ? naka app nebo tak skrze kterou bych mohl na TV programy koukat přímo v rozhraní apple TV a nemusel hledat jinej ovladac a přepínat na jine "AV"...používám pozemní vysílání

Líbilo by se mi kdby sme to měl v rozhraní ATV a mohl to mít i v multiaskingu a přepínat jinam adt...
To je spíš naopak záležitost televize. Chce to koupit chytrou TV Samsung v té nejvyšší řadě a to je skoro jako ATV integrovaná do TV :-)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od rony » 10 lis 2015 13:20

sallvator píše:Nahodou asi možnost jak ATV 4 víc integrovat do telky není co ? naka app nebo tak skrze kterou bych mohl na TV programy koukat přímo v rozhraní apple TV a nemusel hledat jinej ovladac a přepínat na jine "AV"...používám pozemní vysílání

Líbilo by se mi kdby sme to měl v rozhraní ATV a mohl to mít i v multiaskingu a přepínat jinam adt...
Ja pouzivam univerzalny Logitech Harmony One.

V nom mam ovladanie vsetkych moznych zariadeni, poprepajane do aktivit, takze nemusim PREPINAT ovladace zariadeni ale volim si aku aktivitu chcem robit.

K veci: Harmony One samozrejme vie ovladat aj atv a aj teda atv4.

Pre bezne pouzitie teda mam STALE jeden ovladac. Az pre specialnejsie veci uz musim zobrat ovladac atv4 (hranie hier).
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 10 lis 2015 14:12

casey píše:
sallvator píše:Nahodou asi možnost jak ATV 4 víc integrovat do telky není co ? naka app nebo tak skrze kterou bych mohl na TV programy koukat přímo v rozhraní apple TV a nemusel hledat jinej ovladac a přepínat na jine "AV"...používám pozemní vysílání

Líbilo by se mi kdby sme to měl v rozhraní ATV a mohl to mít i v multiaskingu a přepínat jinam adt...
To je spíš naopak záležitost televize. Chce to koupit chytrou TV Samsung v té nejvyšší řadě a to je skoro jako ATV integrovaná do TV :-)
Samsung mi do domu nesmí, měl jsem pár jeho produktu a ta firma neumí vyrobit fungující a dobrý produkt...kevšemu na hraní k PS4 davam přednost SONY kvuli odezvě a obrazu

Czert82
Příspěvky: 7
Registrován: 07 lis 2015 15:19

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Czert82 » 10 lis 2015 23:02

Asi bych se také zeptal, jsem naprostý nováček co se týče Apple TV a vlastně produktů Apple jako takových, ale uvažuju nad tím docela dost.
Když budu mít kombinaci Apple MacBook Pro + NAS server + Apple TV, jakým způsobem to vlastně vše nastavit nejefektivněji i s iTunes?
Omlouvám se možná za blbý dotaz, ale jsem opravdu jen "uživatel" a zase tomu tolik nerozumím.
Momentálně mám iTunes na windows NTB a po pravdě v tom trochu plavu jak to vše vlastně funguje.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od rony » 10 lis 2015 23:25

atv pracuje scasti autonomne, potom scasti nacitava to co mas v itunes na pocitaci (jedno ci mac alebo pc) a scasti z icloudu resp webov inych zdrojov (typicky flickr a pod)

ma funkciu airplay co je pred teba vyhoda najma ak chces bez priameho natiahnutia drotu nejako vysielat na telku obraz a zvuk trebars z macu alebo iphonu ci ipadu. to je prakticke pri pozerani kratkych videi.

a trraz najnovsie je atv4 zacinajuca herna konzolka resp. vzhlaodm na appstore aj aplikacna zakladna s vecami ktore pozeras na telke.

obecne je to teda skor doplnok ako plne autonomny stroj. tazko vsetko popisat, mne sa paci mat moznost pozerat trailery k filmom. potom mas v atv oristup k itunes store co je online predajna a pozicovna filmov a to je asi hlavny ucel atv.

ma klientov na hulu netflix ale tie su skor zalezitost usa

znamena to ted ze NAS vyuzijes nateraz sprostedkovane cez itunes library v pocitaci - ale je sanca ze vyjdu aplikacie ktore by sietove zdroje mohli dokazat na nieco pouzit.

predpokladam ze kazdy APR ma atv k prdvedeniu takze smelo nabehni do predajni a vyskusaj
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

emibure
Příspěvky: 125
Registrován: 13 čer 2014 07:10
Bydliště: Praha

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od emibure » 12 lis 2015 14:16

konečně český AppStore má rozdělení do skupin a větší výběr.
MacBook Air 13, 2015: EL Capitan
iPhone 6s 64GB
iPhone 5s 32GB
iPad mini 2 16GB
Apple Watch Sport 42mm
AppleTV 2015 32GB

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 12 lis 2015 19:23

Ja nemam :-/ a prosim lidi jak zjistim zda ma film cestinu ?? Mam jeden koupenej a ten cestinu ma pritom ma anglicky popis i nazev a v infu neni cestina psana a u vsech filmu mam hlavni jazyk AJ A CESTINU (titulky) ale i filmy co by meli kit dabing

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od rony » 12 lis 2015 19:30

v atv4 oproti atv3 z popiskov trosku vymizli info o davingu ci titulkoch.

zistis to z ukazky
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 12 lis 2015 19:38

Ceska ukazka je 100% ceskej film ?? A titulky sou asi uz u vseho ne ??

Uživatelský avatar
treysand
Příspěvky: 735
Registrován: 06 led 2013 03:27
Bydliště: Teplice

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od treysand » 15 lis 2015 15:47

Dobrý den,
mohl bych vás všechny poprosit o vyplenění mého dotazníku k diplomové práci ??

Děkuji

http://www.survio.com/survey/d/B4F9T9N1S1K9R8A7X
 Macbook Air 13 2016
 Magic Keyboard
 Magic Mouse 2
 iPod Classic 7th 160GB
 iPad Air - 32GB Wifi
 iPhone 7 Plus Black - 128GB
 AppleTV 4 64GB
 Time Capsule 8TB

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 15 lis 2015 16:21

Po pár dnech jsou mé pocity trochu smíšené, nejvíc mě irituje rolování v seznamu filmů, těch mám v iTunes stovky, při pohybu dolů mi to přeskakuje mezi těmi 3 druhy řazení a než se dostanu k posledním filmům v abecedě, tak mám nervy v kýblu, přechozí ATV 3 v tom byla mnohem lepší, třeba to nějak ještě napraví. Taky bych uvítal čtvrtý sloupec - rozkoukané, to by mi ulehčilo hledání. :)
Hry mě nezajímají, ještě jsem nic nestahoval. Jo, a taky, když už mám 64Gb, mohlo by si to natáhnout celý film dopředu, po Pause by pak film mohl pokračovat bez načítací prodlevy.

Uživatelský avatar
treysand
Příspěvky: 735
Registrován: 06 led 2013 03:27
Bydliště: Teplice

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od treysand » 15 lis 2015 17:10

Jirka_S píše:Po pár dnech jsou mé pocity trochu smíšené, nejvíc mě irituje rolování v seznamu filmů, těch mám v iTunes stovky, při pohybu dolů mi to přeskakuje mezi těmi 3 druhy řazení a než se dostanu k posledním filmům v abecedě, tak mám nervy v kýblu, přechozí ATV 3 v tom byla mnohem lepší, třeba to nějak ještě napraví. Taky bych uvítal čtvrtý sloupec - rozkoukané, to by mi ulehčilo hledání. :)
Hry mě nezajímají, ještě jsem nic nestahoval. Jo, a taky, když už mám 64Gb, mohlo by si to natáhnout celý film dopředu, po Pause by pak film mohl pokračovat bez načítací prodlevy.
Mám stejné pocity ... bohužel i stejné problémy
 Macbook Air 13 2016
 Magic Keyboard
 Magic Mouse 2
 iPod Classic 7th 160GB
 iPad Air - 32GB Wifi
 iPhone 7 Plus Black - 128GB
 AppleTV 4 64GB
 Time Capsule 8TB

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 15 lis 2015 18:12

Někde jsem četl, že funguje i dálkač z ATV 3, ale přenášet se mi jej doma z patra je otrava...

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od rony » 15 lis 2015 20:01

sallvator píše:Ceska ukazka je 100% ceskej film ?? A titulky sou asi uz u vseho ne ??
nie, titulky zdaleka u vsetkeho nie su. bodaj by boli.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 17 lis 2015 21:15

Není zpusob (applikace) jak skrze apple tv koukat na DVB-T televizi, mam příjmač zabudovaný v Televizi (sony bravia top model 2013)

Hrozně bych si přál abych měl televizní kanaly přímo v apple TV a nemusel vždy switchovat ovladac a výstup

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od rony » 17 lis 2015 22:01

v com je to komplikovane?

ja mam k celemu bordelu p: tv sony bravia, receiver, setovox, appletv, popcorn hour, mac k tomu vsetkemu jeden jediny ovladac

Logitech Harmony One.

neprepinam ho na jednotlive zariadenia mam tam aktivity takze prepnem na pozeram telku a ovladac sa prisposobi a ovladam nim potrebne zaroadenia naraz bez prepinania, tak aby to bolo prirodzene - tlacitka su namapovane tak aby to davalo pokope zmysel.

aj keby si nemal, prepnutie atv je easy nie?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

AppleTV 4.gen

Příspěvek od mberdych » 17 lis 2015 22:01

Není, jedině by:

1) vydali naše TV svoje apky pro aTV.
2) bude apka pro externí USB tuner (který bude kam připojit)
Naposledy upravil(a) mberdych dne 17 lis 2015 22:24, celkem upraveno 1 x.

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 17 lis 2015 22:10

No je to pro mě 1 kliknutí navíc ale spíš jde o tu jednoduchost, aby bylo vše pod jednou střechou, apple tvOS se mi líbí mnohem víc než rozhraní sony, a to same ovladač, ten od apple tv mi sedl mnohem víc...

tzn by to bylo super kdyby to prostě mohlo být pod apple tv jako applikace, i abych si mohl jen snadno přes multiasking přepnout behem reklami jinam, do hry nebo tak...

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od rony » 17 lis 2015 23:05

cize ty chces aby ATV bola setobox na tV. No proste nie je, nema na to hardware. Vsetko video, co sa na nej da pozerat je internetovy stream. nie je to ani dvb prijimac ani setobox ani satelitny prijimac.

ako pise kolega vyssie, jedina moznost je, ze nase TV si vyrobia appky pre aTV a uracia sa cez internet streamovat cez ne svoje live vysielanie alebo este lepsie spristupnia svoje archivy.

v kazdom pripade, bavime sa tu o niecom, co ty chces ale proste sa neda. ja ti davam radu ako komfortne ovladat cely ten bordel krabiciek okolo telky pomocou jedineho ovladaca, pricom je to realne riesenie, HODNE HODNE hODNE komfortne, pretoze u mna by som musel mat na stole 5-6 dialkovych ovladacov. Mam jeden jediny, vsetky aktivity sa riesia hodne prijemne. Toto je uskutocnitelne riesenie aj pre teba.

Realita je taka, ze nase televizie nemaju aktualne ziadny zaujem poskytovat o level modernejsi pristup. Ale s tym ti my tu nepomozeme, ty nenajdes nic riesitelne. takze chces riesit komfortnejsie ovladanie alebo nieco, co sa neda? :-)

ps: ja do rozhrania mojho Sony Bravia vobec nechodim (nemam co na nom riesit - ovladac si pri zvoleni aktivity "pozerat tv"sam prepne prislusny vstup, aktivuje setobox atd. atd.). necumim ani do rozhrania setoboxu (jedine, co potrebujem je prepinanie kanalov a opat, to mam na tom Harmony One, proste sa mi namapuju tlacitka channel up/down na nom na prepinanie kanalov cez setobox). Takze povedzme, ze mam co chcem, nie som nuteny denne behat do menu telky, do menu setoboxu, ani sa srat s prepinanim receiveru atd.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

xadros
Příspěvky: 41
Registrován: 29 srp 2014 13:34

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od xadros » 20 lis 2015 22:48

Dnes jsem po dvou týdnech znovu dostal k ATV4 a jsem opravdu nadšený. Tolik nových aplikací, perfektní infuse a skvěle fungující airplay (dříve jsem měl problémy). Určitě neváhejte, pokud máte další apple věci a běžte do toho, velmi jsem váhal s přechodem z 3ky (šla ještě vrátit), ale ted nelituju ani náhodou, super!

Uživatelský avatar
filiphovorka
Příspěvky: 98
Registrován: 31 črc 2012 08:27
Bydliště: Spain, Empuriabrava

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od filiphovorka » 21 lis 2015 15:37

sallvator píše:No je to pro mě 1 kliknutí navíc ale spíš jde o tu jednoduchost, aby bylo vše pod jednou střechou, apple tvOS se mi líbí mnohem víc než rozhraní sony, a to same ovladač, ten od apple tv mi sedl mnohem víc...

tzn by to bylo super kdyby to prostě mohlo být pod apple tv jako applikace, i abych si mohl jen snadno přes multiasking přepnout behem reklami jinam, do hry nebo tak...

reseni existuje, je to v podstate tv set top box dvb t t2 ktery se pripoji na antenu a ethernetem do site. na atv4 si stahnes aplikaci ktera se jmenuje channels - live tv, ta si najde sitove pripojenej settop box, naladis kanaly a muzes vesele koukat v rozhrani apple tv. aplikace jsou i pro ios android, mac, linux, windows, plugin pro xbmc a kodi taky existuje. cele to nevyjde na vic nez 130E. Jak moc spolehlive to funguje nevim, neznam nikoho kdo by to pouzival a za ty penize si radeji prepnu tv na jeji tuner ale snad jsem pomohl s tim co jsi mel na mysli. Filip

https://www.silicondust.com/products/hd ... onnect-eu/
iPhone 6 128GB
MacBook Pro 15" 2.2 i7 late 2011, 16GB, 512GB ssd, 500GB HDD
MacBook Pro 15" 2.4 c2d 2008
MacBook Air 13" 1.8 i5 2012
iPad 3 64GB LTE ,iPod nano 3g, iPod nano 5g
Airport Extreme, iTV 2g

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 21 lis 2015 21:14

filiphovorka píše:
sallvator píše:No je to pro mě 1 kliknutí navíc ale spíš jde o tu jednoduchost, aby bylo vše pod jednou střechou, apple tvOS se mi líbí mnohem víc než rozhraní sony, a to same ovladač, ten od apple tv mi sedl mnohem víc...

tzn by to bylo super kdyby to prostě mohlo být pod apple tv jako applikace, i abych si mohl jen snadno přes multiasking přepnout behem reklami jinam, do hry nebo tak...

reseni existuje, je to v podstate tv set top box dvb t t2 ktery se pripoji na antenu a ethernetem do site. na atv4 si stahnes aplikaci ktera se jmenuje channels - live tv, ta si najde sitove pripojenej settop box, naladis kanaly a muzes vesele koukat v rozhrani apple tv. aplikace jsou i pro ios android, mac, linux, windows, plugin pro xbmc a kodi taky existuje. cele to nevyjde na vic nez 130E. Jak moc spolehlive to funguje nevim, neznam nikoho kdo by to pouzival a za ty penize si radeji prepnu tv na jeji tuner ale snad jsem pomohl s tim co jsi mel na mysli. Filip

https://www.silicondust.com/products/hd ... onnect-eu/
O tom jsem slyšel ale nebyl jsem si jistý zda to pujde u nás v čechách, kdby stím někdo měl zkušenost napište

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od iMe1980 » 22 lis 2015 01:00

Jak je vyřešeno Apple music? Protože na  tv 3 mám proste smůlu.
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od sallvator » 22 lis 2015 12:17

Stejně jako na macu a iphone je tam plnohodnotná apple music app, přístup ke všemu...

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od iMe1980 » 22 lis 2015 13:47

Okay. Tak tím to je vyřešeno. Díky.
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

insoul
Příspěvky: 7
Registrován: 20 lis 2015 19:37

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od insoul » 23 lis 2015 20:30

ja napriklad ako plex server pouzivam mini pc intel nuc s internym ssd a na nom pripojeny ext hdd wd my book beziacom na win 7. vsetko to bezi 24/7 , spotreba je rovnaka ako pri nejakom NAS ku . Vykon je samozrejme oproti NASu ovela vyssi cize stream a transcoding aj niekolkych filmov naraz nieje problem - narozdiel od NASka , taktiez ma aj vacsie moznosti vyuzitia.
takze ak niekto hlada riesenie toto je jedna z moznosti.
ked som skladal server pre plex tak som skusil niekolko NAS a roznych hdd ale tato kombinacia mi vysla ako najlepsie riesenie, v obyvacke na projektore je napojeny prave tento pc ktory sluzi rovno aj ako prehravac no a na ostatnych tv a zariadeniach uz frcim cez plex.
vyssi vykon vyuzijem hlavne ak som niekde kde je pomale pripojenie , pc bez problemov online traskoduje video a nenastava ziadne zdrzanie ani sekanie. taktiez ak sa transkoduje alebo streamuje video na. dvoch roznych zariadeniach. na taketo nieco by ste potrebovali NAS ktory uz stoji snad trojnasobok mojej zostavy.

slacho
Příspěvky: 488
Registrován: 19 srp 2012 18:17

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od slacho » 24 lis 2015 09:36

Caute chcel by som sa opýtať či je možnosť streamovania filmov priamo zo serverov na sťahovanie :)
MacMini
MacBook Pro retina 13” 2020 M1
iPad Pro M2 11” 256gb
iPhone 13 Pro 256gb
Airpods
Apple Watch 6
Apple TV

Odpovědět