AppleTV 4.gen

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 08 čer 2016 07:38

@ Teleport: Jak tak na to vzpomínám, obě ty Infuse asi vypadaly stejně. Jelikož jsem předtím neměl v knihovně žádný film, tak se mi ani ty možnosti smart filters neobjevily. Taky jsem pochopil, že do knihovny bych neměl dávat složky s domácím videem, program se pak snaží k tomu přiřadit metadata a to jsou pak naprosté ptákoviny, akorát to dělá chaos. Já vím, objevuji věci ostatním dávno jasné. :D

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 08:38

Tak hlavne ze se ledy pohnuly :D
Ten rok asi bude dulezity zejmena v pripadech, kdy je filmů se stejnym nazvem a ruznym rokem vic (nez jeden).
Ani jsem nebadal nad tim, jestli BY to stacilo jen u nazvu souboru, nebo i u nazvu slozky. Kdyz uz to napisu k jednomu, cele to okopiruju a vlozim do druheho.
A jaky jsi mel puvodni nazev filmu Pelisky? Asi stejny, ale stacilo povolit pristup k DB, co?
A musis teda ve finale vubec neco prejmenovavat, nebo uz to maka a zbyva doladit uz jen par spatne rozpoznanych? Ten program jsi asi nezkousel, ze?

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 08 čer 2016 09:06

Neměl jsem zatím moc času, nechal jsem projet knihovnu poté, co jsem povolil to hledání metadat, filmů tam jsou teď v knihovně stovky, jen to musím v klidu projet, jestli tam nejsou nějaké nesmysly, což jistě budou, a opravit to. Ale vidím to na ruční práci, tolik tam toho špatného nebude. Každopádně jsem omezil knihovnu jen na filmy, moje domácí či hudební videa mám jen v oblíbených složkách na ploše, ale už ne v knihovně, to by tam udělalo totální paseku.
Pelíšky, přesně tak, název zůstal stejný, stačilo povolení k DB. :)
Ve volné chvíli zkusím předělat i seriály, koukal jsem na ten help od Infuse, neměl by to být problém, jen časový. Moc toho nemám, asi jen Columbo 69 dílů.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 09:11

Na serialy podle fora nejlepe funguje struktura Kolombo.S01E01.avi (mam to taky tak a funguje to, tak at neztracis cas). Ja zase radeji mrknu na stranky databazí, jak presne to tam je uvedeno - vycte to zase jen to, co tam uvedeno je. Pokud tam tedy nejsou napr ceske nazvy dilu serialu, tak je to vycte anglicky.
A jeste mne napadlo - ty mas jednu atv4 nebo vic? Nekdo psal ze ma vic - zajimalo by mne, jak to pak funguje s temi "shlednutymi" nebo rozkoukanymi na druhe atv. Kvuli Kodi jsem si musel rozhybat na NASu vlastni databazi, ale funguje to - na jedne tv rozkoukam, na druhe pokracuju.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 08 čer 2016 09:18

No právě, mám dvě ATV4, což je další problém, rozkoukané atd. Jsem namlsaný z iTunes, tam to fungovalo skvěle, jen musel být Mac puštěný. Takhle se chová každá ATV jako samostatná jednotka, což na přehrávání vliv nemá, ale ty fičury (shlédnutý, rozkoukaný) mně trochu chybí. Mám ještě i Plex, když tu databázi a názvy dám do pořádku, tak po současných zkušenostech s Infusí bych zkusil ten Plex rozjet, je to server, tak by se tam měla data o shlédnutých/rozkoukaných ukládat a obě ATV by měly být tedy synchronizované, co se těchto informací týče.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od swenak » 08 čer 2016 09:25

Zkus se přihlásit do Trakt.tv, nebo jak to je.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 08 čer 2016 09:27

V Trakt.tv přihlášený jsem, ukazuje to počet shlédnutých filmů, na to, jak pokračovat od stejného místa na druhé ATV jsem nepřišel.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 09:28

Netusim, jestli tohle Plex umi. Ale psal jsi, ze jsi jej kupoval - ja kdysi zkousel jen tu verzi bez jejich predplaceneho uctu. Nemam rad takoveto platby. Tam to myslim neslo.
ALE - KDE jej chces rozjet ten Plex? Na NASu??? Utahne ti jej??? Muj NAS 213j jej rozhodne neutahne, nebo neni z tohoto duvodu ani podporovan. Plex překodovava kde co = vysoka zatez na procesor. A NASy ty procesory nemaji kdovi jake.
A mit Plex spusteny na pc nebo mac - tak jsi zase tam kde jsi byl predtim.

Swenak: o tom jsem cetl, ze tam muzes tak akorat hodnotit (hvezdickovat) filmy, tak nevim. Mne to jen zajimalo, ja mam atv4 jen jednu.

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od musashi » 08 čer 2016 09:30

Nevíte někdo, zda existuje nějaká možnost jak zjistit, co Infuse nezpracoval?
Řekněme, že mám ve složce 600 filmů, ale v knihovně třeba 587. Chtěl bych zjistit, co mu nevonělo a případně to opravit.
Ale nechce se mi to kontrolovat film po filmu... Díky za případnou radu!

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 09:34

Tak pokud to na tech dvou atv4 nerozhybes, tak az vyladis Infuse, koupis MrMC (nebo nainstalujes primo Kodi zdarma) a zacnes na novo :D :D :lol: Rozhybes si databazi na NASu a pojede to jak vino. Jinak to vypada skoro jako Infuse - ma to jeste nejake mouchy (ovladani neni zrovna ve stylu ATV4).

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 08 čer 2016 09:36

To by se těch 13 objevilo v Ostatních, což by nebyl až tak velký problém opravit, při tom množství. První věc bych zkontroloval, zda tento název filmu figuruje v TMDb a když, tak upravit podle toho.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 09:37

musashi: ja to vzdy kontroloval jen podle stazenych obrazku - "co toto je? Takovy film prece nemam".
No ale je fakt, ze pokud ti jich 13 chybi, tak tento zpusob asi neklapne.
Naposledy upravil(a) Teleport dne 08 čer 2016 09:39, celkem upraveno 1 x.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 08 čer 2016 09:37

Teleport píše:Tak pokud to na tech dvou atv4 nerozhybes, tak az vyladis Infuse, koupis MrMC (nebo nainstalujes primo Kodi zdarma) a zacnes na novo :D :D :lol: Rozhybes si databazi na NASu a pojede to jak vino. Jinak to vypada skoro jako Infuse - ma to jeste nejake mouchy (ovladani neni zrovna ve stylu ATV4).
Ano, opakování je matka moudrosti. :D
Ale sázím na ten Plex, když je to server...

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od swenak » 08 čer 2016 09:40

Teleport: No, já to nezkoušel, ale když jsem si psal s podporou ohledně zájmu mít právě na telefonu a aTV synhroznizováno rozkoukání, tvrdili mi, že to řeší trakt.tv. Ale je možné, že mlžili, nebo to tam jenom bude časem, nevím.

S podporou jsem si dost psal, byl jsem původně nadšen, jak se staví k dotazům, ale většinu toho, co jsem jim psal jako chybu a co i potvridli, není doteď řešeno. Např. když mám seriál, kde je jenom pár dílů (snad do 9, nevím jistě), tak se mi složka se seriálem nezobrazí a namísto toho to je identifikováno asi jako série a je to vidět o složku nahoře. Taky mi vadí, že mě nutí k označování dílů seriálů jinak, než to mám (01x03). X dokonce nahrazují za e. Dále neustáje nemůžu přehrát některé díly sériálu, ač jiné přehrávače to umí. Někdy se rozejde zvuk s obrazem, ač jinde je to OK. No a mohl bych pokračovat :-) Ale i tak Infuse používám, v jednoduché formě, tedy oblíbené odkazují na složky s filmy a seriály a jsem spokojen.

Jenom, kdyby se mi vždy aTV vypnula, resp. ve spojitosti s TV, to mě vytáčí. Ale zdá se, že to nakonec nebude chyba TV, ale aTV, protože mi přijde, že v tomto stavu se rychleji aTV zapne a hlavně na obrazovce TV vidím pořád název zařízení a to by znamenalo, že aTV nespí úplně.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 09:49

Tvuj NAS je tady uveden jako podporovany https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... c/htmlview
Ale vpravo je psano, ze neni podporovano transkodovani, pouze remuxing. Tak nevim teda
A nevim jak koukas na filmy s titulky (ja vubec), ale kdyz jsou titulky tak Plex pry transkoduje jak zbesily.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 10:09

swenak: prejmenovat spoustu dilu serialu misto 01x01 na S01E01 jde pomoci total commanderu a jeho hromadneho prejmenovani pomerne snadno. To ostatni - ano, i Infuse ma sve mouchy. Tak dlouho jsem cekal na zlepseni, az jsem to nevydrzel a asi po 5 mesicich jsem koupil MrMC - taky jsem si rikal, ze se na Infuzi vykaslu. Ale co nejde v jednom, jde v druhem, tak jich mam hold vic.
Treba jsem nemohl rozhybat 5.1 prostorovy zvuk. Koupil jsem uz i receiver kvuli tomu. Infuse uz to konecne umi, u MrMC jsem se k tomu jeste nedostal, tak nevim. Ale mam pocit ze jsem cetl, ze toto je stale ve vyvoji.
Tvoje problemy s 9 dily serialu jsem asi nezaznamenal.
Serialy mam stylem Chirurgove / Season 1 / S01E01 - Blabla.avi a funguje to. I u pohadkovych serialu to tak resim. A to si pis, kdyz nekdo nahodi nekolik dilu Krtka treba 4x10 dilu a v databazi je treba 1. Serie 7 dilu, druha 14 - tak je to pekny chaos. Ale toto neresim, malemu to je jedno jak se ktery dil mel jmenovat a jmenuje se jinak. Cist neumi :-)
Snad jeste takovou perlicku - kdyz jsem zacinal s Infusí na iOS - nevedel jsem jak ty serialy usporadat. Uplne vsechny serialy jsem nahazel do jedine slozky - je v tom trochu chaos, podle abecedy se orientovat da. Ale funguje to! Infuse to vsechno prechrousta a co patri k sobe zobrazi spravne u sebe jako Krtek 1, Krtek 2 .....

Vypinani tv soucasne s atv - to bude uplne jina piseň.
Existuje neco jmenem HDMI CEC. Toto je presne specifikovano.
V praxi bohuzel - co vyrobce, to original. NIKDO to snad nenazyva HDMI CEC, ale kazdy trochu jinak a hlavne po svem. Takze ve finale ac by to teoreticky mohly podporovat skoro vsechny hracky, ve vysledku to MOZNA podporuji spolehlive jen hracky jednoho vyrobce. Navzajem - ani nahodou (nebo spis jen nahodou). Muj novy receiver Yamaha taky nespolupracuje s tv Sony ani ATV4.
Na tuto funkci radeji zapomen - usetris si spousty nervu a casu. Eventualne ji primo vypni.
Naposledy upravil(a) Teleport dne 08 čer 2016 10:36, celkem upraveno 1 x.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od swenak » 08 čer 2016 10:25

To, co popisuješ je mi vše známo, přejmenovávám naopak vše na X, jsem tak naučen a vyhovuje mi to. Co se týče HDMI CEC, probírali jsme to tady před časem taky, já to řešil i u PC, mám na to dokonce externí adaptér, který toto umí řešit, ale taky to blbnulo.

Problém je, že to jednou jde, jednou ne a to mi vadí. Funkci chci, je to jedna z věcí, kterou potřebuju, jelikož TV se nevypne bez signálu. A pokud to takto půjde dál, tak ji brzo nahradím jinou, která se umí vypnout bez signálu (pokud taková ještě je).

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 10:41

Jo jo - POKUD takova jeste je. Ma Sony je pul roku stara aneumi to, co umi skoro vsechny tv nekolik let stare. Ale ma ANDROID! Podle mne dalsi nejvetsi nestesti, co mne mohlo potkat. Za 32 litru a je to des.
Ja uz spolehám jen na manualni vypnuti vseho. Pekne po staru :-)

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od swenak » 08 čer 2016 10:51

Proto mám TV bez Androdiu, mít Android, prdu do něj Kodi a jsem spokojen, tedy, pokud by nepadal systém a vše fungovalo :-) I to jsem chtěl udělat, ale zatím mám aTV.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 08 čer 2016 11:00

Ano - pokud by nepadal system. Stavalo se mi, ze tv tvrdila, ze na zadnem HDMI vstupu nemam ze 4 kramu pripojeno vubec nic. Vyresil jedine restart tv. Snad uz to je opraveno, ale laguje to, neco Sony zakazalo pro Evropu atd atd. Dalkovym ovladacem se po dlouhem vypnuti da tv zapnout jedine z 10 cm. Z dalky to proste nejde - snad na 10 pokusu (je to psano i v manualu k tv :-) ).
Ukaz mi jedinou tv, ktera dalkovym ovladacem v dnesni dobe NEJDE zapnout (mimo te moji).

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 10 čer 2016 09:44

Á propos, dá se nějak u počítače zjistit, zda Infuse název filmu přechroustala a zařadila správně? To běhání mezi ATV a Macem v různých místnostech v domě je poněkud iritující... :)

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 11 čer 2016 14:05

Tak to mám hotovo vše a ani to tolik nebolelo. :)
Podstatné je, aby názvy souhlasily s databází v TMDb. I všechny seriály jsou OK, dokonce jsem tam přidal Hříšné lidi m. P.
Akorát Plex to přes Wi-Fi nestíhal v původním rozlišení, už je pryč a peníze zpět. Infuse jede perfektně.
Zkoušel jsem Video Station od Synology, moc jsem se tomu nevěnoval, ale vadí mi, že nenačítá obal přímo z mp4, a to já mám snad všechno, bez toho jen s názvy je to poněkud nepřehledné.
Naposledy upravil(a) Jirka_S dne 19 čer 2016 23:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

AppleTV 4.gen

Příspěvek od Honza.Mac » 11 čer 2016 16:52

OT
@Jirka_S : Synology Video Station umí načíst obaly z mp4 souborů. Na macu v iTunes to tak mám, všechny mp4 soubory jsem zkopíroval na Synology NAS a vidím korektně všechny soubory, na obou chytrých TV, na všech iOS zařízeních v aplikaci DS Video.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 11 čer 2016 19:22

Honza.Mac píše:OT
@Jirka_S : Synology Video Station umí načíst obaly z mp4 souborů. Na macu v iTunes to tak mám, všechny mp4 soubory jsem zkopíroval na Synology NAS a vidím korektně všechny soubory, na obou chytrých TV, na všech iOS zařízeních v aplikaci DS Video.
Opravuji, na iOS zařízeních jsou obaly v pořádku, jen v prohlížeči na Macu mám jen ty šedé obdélníčky, možná mám něco blbě v nastavení, kouknu na to. Omlouvám se za původní nepravdivé tvrzení.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 13 čer 2016 06:55

Rád bych se zeptal uživatelů Synology NASu a Infuse, používáte v ATV Video Station od Synology, nebo samostatné složky v oblíbených? Případné plusy či mínusy obou způsobů, díky. :)
Naposledy upravil(a) Jirka_S dne 19 čer 2016 18:34, celkem upraveno 1 x.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 17 čer 2016 08:40

Popravde, nemam s tim zkusenosti. Chvili jsem si s tim hral (uz ani presne nevim proc) a nejak jsem tomu zatim neprisel na chut (nenasel jsem ty plusy o kterych mluvis). A jelikoz jsem zatim teda neobjevil duvod, proc tam neco davat, nechal jsem to zatim u ledu. Kdyby nekdo ty plusy napsal, zkusil bych to. Takze zatim mam vsechny filmy v uplne jinych slozkach.
Nevim uz presne v jake souvislosti jsem to cetl, ale nekdo psal, ze"neco konkretniho" funguje, jen se k tomu nesmi pouzit nativni aplikace Synology.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 20 čer 2016 07:46

S radostí mohu potvrdit, že při použití dvou ATV 4 a zdroje filmů na NASu se přehrávání filmů synchronizuje na obou ATV. Na obou jsem přihlášen k trakt.tv, podstatné asi bylo, že jsem všechny názvy předělal podle TMDb. No, nepátrám, co to způsobilo, hlavní je, že věci fungují. :D

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 20 čer 2016 09:54

Takze ted uz muzes na jedne ATV rozkoukat a na druhe dokoukat? To by bylo super.
Taky by tedy melo jit rozkoukat na ATV a dokoukat treba na iPadu. Toto bych snad nekdy dokazal vyuzit.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Jirka_S » 20 čer 2016 13:59

Teleport píše:Takze ted uz muzes na jedne ATV rozkoukat a na druhe dokoukat? To by bylo super.
Taky by tedy melo jit rozkoukat na ATV a dokoukat treba na iPadu. Toto bych snad nekdy dokazal vyuzit.
Přesně tak to funguje. Akorát na iPadu se to neptá, zda chci pokračovat či začít od začátku, ale hned to najede tam, kde jsem přestal. Nahoře je posuvník, takže není problém se kamkoli hned dostat. Osobně teda na iPadu doma celkem nic nesleduju, ale co kdyby. :)
Edit: nepodařilo se mi ale dosud zprovoznit spotlight hledání pro Infusi. V nastavení ji mám povolenou, ale najít film podle názvu to nechce.

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od Teleport » 21 čer 2016 06:36

Ja taky ne. Ale pro maleho by to mohlo byt nekdy OK :-)
Jinak uz jsi podstatne dal nez ja :-). Ja jeste nestacil ani stahnout posledni verzi s knihovnou :-(
Nestiham. Na tom baraku je proste FURT co delat.

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od emkei » 28 čer 2016 17:45

Uff, byla fuska vse precist. Odesel imac, ktery slouzil jako 'minimedia' centrum. Filmy z NAS, hudba z NAS, youtube, obcas tv pres eyetv.
Rad bych nahradil, ocekavam stejne vyuziti. Apple TV me prijde jako ielani volba. Jaka velikost 32 nebo 64? Rozdil je pouze v kapacite pro aplikace nebo cache? Tip na nejakou mensi, minimalistic design TV nebo monitor?
Dekuji za rady ci tipy.
EDIT: kdyz vemu klasicky monitor, tak musim zvukovy vystup resit pres nej, ze?
life sucker × air consumer

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od swenak » 28 čer 2016 17:57

Lze koupit adaptér HDMI>HDMI+jack, nebo optika. Ale jsou to další peníze a kvalita obecně nic moc až na jeden, který se ale neprodává v ČR myslím. Kapacita dle mého postačí 32, ač já vzal 64, pro jistotu. Mám to opravdu pouze na Infuse + třeba Stream a tak podobně, takže by mi 32 klidně stačila.

slacho
Příspěvky: 488
Registrován: 19 srp 2012 18:17

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od slacho » 28 čer 2016 23:20

Tak od dnes mám konečne plnohodnotne kodi na atv4 už len doriešiť pár múch ako Live tv a bude to dokonale


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
MacMini
MacBook Pro retina 13” 2020 M1
iPad Pro M2 11” 256gb
iPhone 13 Pro 256gb
Airpods
Apple Watch 6
Apple TV

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od SharkeeCZ » 30 čer 2016 15:33

Dnes update TVOS
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

slacho
Příspěvky: 488
Registrován: 19 srp 2012 18:17

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od slacho » 07 zář 2016 21:15

Dnes zatiaľ nič spomínali TvOs na Keynote? Nestihol som celé
Vďaka
MacMini
MacBook Pro retina 13” 2020 M1
iPad Pro M2 11” 256gb
iPhone 13 Pro 256gb
Airpods
Apple Watch 6
Apple TV

Odpovědět