AirPlay - iP6S - video, poslední aktualizace

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
crazyboydom
Příspěvky: 93
Registrován: 13 črc 2015 15:24

AirPlay - iP6S - video, poslední aktualizace

Příspěvek od crazyboydom » 22 kvě 2016 10:41

Zdravím, podobné téma jsem nenašel a tak zakládám toto vlákno. Mám nyní problém s Apple TV 4, když chci z iphona pouštět video do telky, je video sekané (je jedno jestli 30 nebo 60 fps, případně natočené 4K). Aktualizoval jsem nedávno vše na nový SW (TV - 9.2.1,iP 9.3.2) a možná to s tím má co dočinění, nicméně nemohu potvrdit. Má někdo podobné problémy? Všiml jsem si, že i procházení knihovny fotografií je trhané. Vím úrčitě, že to dřív fungovalo normálně. Víceméně mohu používat pouze prohlížení na icloudu, kde vše funguje bez kousání.

WiFi to určitě není, používám jen 5GHz AC, krom toho se jedná o ARUBu 205 (kdo zná, pochopí), v okolí je jen jedna 5GHz na jiném kanále.

Setkal se s tím někdo? Nějaké rady? Děkuji mnohokrát.

PS: všiml jsem si, že u iPhona je vždy i když zapnu video nastaveno ZRCADLENÍ, nicméně vždy ho vypnu a samo se po chvíli zapne. Video se ale pouští na telce a v telefunu je jen info o přehrávání AirPlay. Tak nevím, zrcadlení nepoužívám jelikož má prodlevy a může způsobovat záseky.
MBP, iPhone, aTV...

crazyboydom
Příspěvky: 93
Registrován: 13 črc 2015 15:24

Re: AirPlay - iP6S - video, poslední aktualizace

Příspěvek od crazyboydom » 23 kvě 2016 18:31

Má někdo podobný problém? Můžete vyzkoušet u sebe? U šestkového iPhona je to to samé(bohužel také aktuálizovaán tak nevím). Díky za případné rady, komenty.
MBP, iPhone, aTV...

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1609
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: AirPlay - iP6S - video, poslední aktualizace

Příspěvek od SharkeeCZ » 24 kvě 2016 05:46

Mám stejný problém na aTV. Bohužel nepoužitelné.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Kuba.Vlk360
Příspěvky: 155
Registrován: 12 říj 2014 23:28
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: AirPlay - iP6S - video, poslední aktualizace

Příspěvek od Kuba.Vlk360 » 24 kvě 2016 15:41

Tak jsem zkoušel a u mě vše v pořádku. Pouštěl sem z iPhone 6S Plus 4k video do ATV 4 a nesekalo se nic. To zrcadlení se ti zapne vždy, když pouštít videa z knihovny, se podívej když z knihovny vyjedeš, že to zrcadlení se samo vypne. Nevím co je to Arubu, ale tou WIFI by to být mohlo, taky se mi to stávalo u slabšího routeru a ted u A. Extreme nic. Jestli používáš knihovnu na iCloudu, tak ty fotky a videa máš i v appce v ATV.
 iMac 27"  iPad Pro 11”  iPhone X  Apple Watch 4  Apple TV 4  Airpods 2nd gen.
† Macbook 12” † Macbook Air 13" † iPad Mini 2 † iPhone 4 † iPhone 5 † iPhone 6 † iPhone 6S Plus

crazyboydom
Příspěvky: 93
Registrován: 13 črc 2015 15:24

Re: AirPlay - iP6S - video, poslední aktualizace

Příspěvek od crazyboydom » 24 kvě 2016 18:59

Ahoj, děkuji za tip. Prošel jsem nastavení WiFi a nakonce jsem měl na Arubě nastavenou spektralní analýzů (v reálném čase skenuje okolní rušení jako WiFi, mikrovlnky, bluetooth apod) a moc se to nekamarádilo z airplay. Funkci jsem vypnul a nyní mě to funguje. Každopdáně ještě jednou děkuji.
MBP, iPhone, aTV...

Odpovědět