Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Dzitro
Příspěvky: 1
Registrován: 25 črc 2016 06:28

Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Příspěvek od Dzitro » 25 črc 2016 06:41

Zdravím,

nechcu zakládat nové téma.. Tak se optám tu..

Asi se to tu někde objevilo, ale nějak sem si toho nevšiml..

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné propojit starší TV od Samsungu (plazma, bez wifi, hdmi kontektory tam jsou, usb tam je ,.) s Iphone 6.

V podstatě mi jde pouze o to, že bych rád přehrával třeba videa z Youtube na TV přes domácí kino, které teda bylo u PC.. Ale aktuálně sháním redukce k TV (jestli nějaké existujou.. Zatím mi to funguje tak, že jsem využil jeden ze tří jacku z repráků od PC a pripojil do TV slotu na sluchátka..existujou? :D ) A maximálně bych chtěl dávat třeba fotky do TV, popř videa a přehrávat svoji hudbu..

Řešení ?

Našel jsem nějaký iPush, ale bohužel na to nikde není žádná recenze a tak nevím, jak to bude fungovat, jestli se to spojuje přes bluetooth či nějak jinak.
Nebo koupit Apple TV? Půjde tam nasynchronizovat obraz i z youtube? Dát např. fotky? Videa do TV? :)
Ještě jsem našel nějáký HDMI conventory, jedná se o nějaký potvory do HDMI slotu, který by měli přehrávat obraz z Iphonu rovnou do TV? Asi přes AV?
Rozhodně bych chtěl bezdrát.. Problém by byl vyřešený taky tím, pokud existuje nějáký propojovací "bezdrát" na HDMI z PC do TV.. Moje vzdálenost je cca 15 metrů, ale neřešilo by to přehrávaní z Iphonu, ale alespoň něco.. :(

Prosím o radu! :) Děkuji moc

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Příspěvek od Schumi » 25 črc 2016 06:51

Řešením je ta Apple TV ...

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Příspěvek od swenak » 25 črc 2016 10:45

Nechcu zakládat nové téma, proto založím rovnou 2 stejná nová témata v různých sekcích...

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Příspěvek od Jadro » 25 črc 2016 12:11

Mam ta tvoje Samsung TV vystup USB? Pokud ano, za asi 1200 jsem koupil WiFi adapter do USB primo od Samsungu a vse je vyresene ;-)

Teleport
Příspěvky: 68
Registrován: 10 led 2016 15:25

Re: Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Příspěvek od Teleport » 26 črc 2016 13:03

Jadro: mne by zajimalo tohle. Tim adapterem tedy zajistis dane tv wifi konektivitu. Ale jak teda dostanes fotky z iPhonu po wifine do te tv? Ten adapter umi i AirPlay? Nebo jak to ma pracovat?
Myslim si, ze AppleTV 4 by mu vyresila snad uplne vsechno, ale tve reseni mi nejak moc nejde do kebule :D
Teda az na to prehravani vlastni hudby pres televizi, repro u domaciho kina jiste bude lepsi, ale netusim jak to ma autor vlastne namysleno. ATV4 to sice umi, ale prijde mi divne poslouchat hudbu z tv.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Příspěvek od casey » 26 črc 2016 14:05

Já to taky řeším přes Apple TV


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Apple TV? TV Samsung a Iphone6?

Příspěvek od Jadro » 26 črc 2016 16:27

Jo sorry... Zapomnel jsem, ze je na to potreba App Smart View od Samsungu.
https://itunes.apple.com/cz/app/samsung ... ?l=cs&mt=8

Odpovědět