AppleTV 3, PlexMedia Server a Plex Connect

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
helenedwards
Příspěvky: 5
Registrován: 11 říj 2016 07:55
Kontaktovat uživatele:

AppleTV 3, PlexMedia Server a Plex Connect

Příspěvek od helenedwards » 14 říj 2016 08:28

Takže mám odzkoušeno, že lze nádherně propojit Apple TV 3 se serverem (v mém případě CentOS 6.x) na kterém běží PlexMedia Server a Plex Connect. V ATV3 to nahradí položku trailerů a vypadá to stejně jako při procházení originální Apple filmotéky. Nádherně lze videa přehrávat, procházet filmovým a seriálovým obsahem včetně vyhledávání, coverů, třídění, atpd.

A teď komplikace... Informace o filmech a seriálech se stahují z různých serverů (TMDB, freebase, ...), a kvalita je občas dost mizerná. Máte někdo nějaký funkční postup jak dostat do Plex informace o filmech a seriálech z lokálního .nfo souboru? Sice existuje nějaký XBMC nfo Movies Importer, ale ten mi nějak nefunguje a lokální data nenačte.

Relax více: closer lyrics, 7 years lyrics, work lyrics Dobrá zábava!

iKneza
Příspěvky: 4
Registrován: 21 zář 2014 12:45

Re: AppleTV 3, PlexMedia Server a Plex Connect

Příspěvek od iKneza » 22 úno 2017 20:49

Dobrý den, mohl byste poradit, jak jste propojil ATV3 s Linux serverem? Já se o to také snažím, ale zatím marně. Na PC jsem nainstaloval Ubuntu server a Plexmedia server. Televizi mám LG, tam je program plex, který vidí server, ale uložené filmy ne. Je třeba něco nastavit - povolit v konfiguračních souborech serveru? Díky za nápovědu :-)

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 3, PlexMedia Server a Plex Connect

Příspěvek od casey » 23 úno 2017 13:01

Zajímavý, devátý odkaz na Google vede sem viewtopic.php?f=48&t=20159 :-)

Odpovědět