restartování appTv 3. při sledování filmů

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
helenedwards
Příspěvky: 5
Registrován: 11 říj 2016 07:55
Kontaktovat uživatele:

restartování appTv 3. při sledování filmů

Příspěvek od helenedwards » 20 úno 2017 10:45

Zdravím, mám prosbu ohledně problému s appTV3. Při sledování filmů se mi stane že třeba po hodině mi appTv vypadne a restartne se, musím pokaždé znovu vlézt na film a spustit jej. nikdy jej nedokoukám celý plynule.

Mám MCbook Pro, NAS synology DS214play na které mám uloženou knihovnu iTunes (jelikož je dost velká), router linksys ea 4500 a mezi routrem a NASem je switch 10/100mb. Jako konvert videi používám wondershare video konverter ultimate.

Může být problém v síti? třeba, že switch je pomalý (je to starý edimax), nebo hází nějakou chybu,nebo problém s NASem, iTunes, appTV, nebo špatně konvertovaný filmy.

Díky moc za rady, je to dost otravné :-(

Tags: music ringtones, chained to the rhythm ringtone, iphone ringtones
Naposledy upravil(a) helenedwards dne 07 bře 2017 05:34, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: restartování appTv 3. při sledování filmů

Příspěvek od rony » 20 úno 2017 16:10

atv pripojena kablom alebo cez Wifi?
macbook kablom alebo cez Wifi?
NAS kablom alebo cez WiFi?

ak su TRI alebo DVE zariadenia na WiFi, moze byt. ZAroven mas rychlost ethernetu sice zdanlivo rychlu ale moze byt, ze niekde sa strataju dva prenosy a delia sa o to pasmo.

Najskor vsak bude problem v tom konvertore. Skusil by som taku vec, ze si niekde zozenies profesionalnejsie urobeny mp4 film, das ho do itunes a vyskusas. Idealne pokial by to bol nanajvys 1080p a je mozne, ze hlavnou pricinou je zvukova stopa.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět