Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záruční po

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
lkaftan
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2016 21:59

Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záruční po

Příspěvek od lkaftan » 25 pro 2016 22:09

Ahoj,

máte někdo zkušenost, zdali se dá nějak bránit pokud mi ze servisu napsali toto:

Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záruční podmínky výrobce. Oprava zařízení je možná placeně. V přiloženém dokumentu naleznete podrobnosti o zjištěné závadě a cenový návrh.
Kde v dokumentu shledali závady oprávněnými, avšak tvrdí, že jsem nějak porušil záruční podmínky( telefon sem nerozebíral, žádný jilbreak nebo něco nestandartního jsem neudělal)

Máte někdo zkušenost?

Díky moc

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od lulu » 25 pro 2016 22:30

co je obsahem prilozeneho dokumentu?

lkaftan
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2016 21:59

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od lkaftan » 25 pro 2016 22:34

lulu píše:co je obsahem prilozeneho dokumentu?
Popis závady: špatně funguje reproduktor - sluchátko, při hovoru je druhá strana téměř neslyšná

Diagnostika: Provedená diagnostika ohlalila vadu, reproduktoru, sluchátka a předního mikrofonu.

Návrh opravy: Oprava je možná pouze placenou výměnou za bezvadný kus.

Pak jen cenová nabídka.. nic víc..

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od lulu » 25 pro 2016 22:48

pisemne stanovisko popr. jiny zarucni servis.

Anebo se muzete dozadovat zarucni opravy primo u prodejce, jeji provedeni je s prihlednutim k okolnostem jeho zakonna povinnost.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od swenak » 25 pro 2016 23:37

Kde to bylo? Protože pokud jsou nesplněny nějaké podmínky, musí být zřejmé jaké. Proto by mě zajímalo, kdo toto vydal, to bude divný oddíl.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od SharkeeCZ » 26 pro 2016 07:34

Musí být uveden důvod vyloučení ze záruky. To vyžaduje zákon, jinak jaou povinni opravit zdarma.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od tlacenka » 26 pro 2016 08:31

neni to "jen" ze uz nemate zarucni dobu ? tzn podle cisla zjistili, ze byl treba kupovany pred vice nez rokem na firmu...
?

lkaftan
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2016 21:59

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od lkaftan » 26 pro 2016 10:26

Bylo to v iStyle revoluční, konkrétní důvod uveden není, pouze toto... Nene telefon jsem první majitel a nekupovali jsme ho na firmu. Záruka byla platná v době podání reklamace...

lkaftan
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2016 21:59

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od lkaftan » 26 pro 2016 10:27

tlacenka píše:neni to "jen" ze uz nemate zarucni dobu ? tzn podle cisla zjistili, ze byl treba kupovany pred vice nez rokem na firmu...
?
Bylo to v iStyle revoluční, konkrétní důvod uveden není, pouze toto... Nene telefon jsem první majitel a nekupovali jsme ho na firmu. Záruka byla platná v době podání reklamace...

lkaftan
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2016 21:59

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od lkaftan » 26 pro 2016 10:27

swenak píše:Kde to bylo? Protože pokud jsou nesplněny nějaké podmínky, musí být zřejmé jaké. Proto by mě zajímalo, kdo toto vydal, to bude divný oddíl.
Bylo to v iStyle revoluční, konkrétní důvod uveden není, pouze toto... Nene telefon jsem první majitel a nekupovali jsme ho na firmu. Záruka byla platná v době podání reklamace...

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od swenak » 27 pro 2016 13:17

Tak chtějte vyjádření a dal bych to tam znovu. Jo a není nutné 3x psát stejnou reakci.

Vlada2
Příspěvky: 145
Registrován: 31 črc 2012 13:43

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od Vlada2 » 28 pro 2016 23:48

pro zajimavost, jaky tel to dela? Delal mi to 6 plus, v Drazdanech vymenen za novy kus, ted mam 6S plus a dela mi to taky, vymena odmitnuta, s tim, ze telefon se koupal (nekoupal) a navrh opravy asi za 7000. Takze jsem si to za par supu objednal z ciny a vymenim holt sam.

Pyromaness
Příspěvky: 25
Registrován: 25 srp 2016 20:36

Re: Diagnostikou bylo zjištěno, že zařízení nesplňuje záručn

Příspěvek od Pyromaness » 29 pro 2016 23:23

Klasika v ČR. Když telefon nejde tak se napíše, že byl politý tekutinou a vy nemate šanci se bránit. Když jsem měl BlackBerry, tak tam bylo čidlo vlhkosti přístupné pro lidi hned pod krytem u sim karty a stačilo vyfotit a servis se už neměl na co vymlouvat. Takle bohužel, stále to bude fungovat stejně. Jsem zvědav na co se budou vymlouvat u iPhone 7, i když je voděodolný, tak vám při poškození vodou záruku stejně neuznají. 8-)

Odpovědět