Macbook Pro 2015 klavesnice

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Jerrycze
Příspěvky: 12
Registrován: 06 říj 2016 16:43
Bydliště: Praha

Macbook Pro 2015 klavesnice

Příspěvek od Jerrycze » 02 lis 2017 10:51

Dobry den,
rad bych se podelil o zkusenosti se servisem firmy iStyle. Vlastnim 13palcovy Macbook Pro early 2015 v konfiguraci 2,7GHz, 8GB RAM a 256 GB flash.
Po cca jednoročním bezproblemovem pouzivani, kdy naplni bylo vyrizovani emailu, www stranky (joomla, wordpress) a drobne upravy videa a fotek mi zacala blbnout klavesnice. Napred zacal vydavat divny zvuk mezernik, spolu s nevracenm do puvodni polohy. Po odneseni do istyle reseno vymenou topcase+ baterky v terminu cca 8 dnu.
Po tydnu opet dalsi zavada na klavesnici, tentokrat divny zvuk u klavesnice "R". Servis vyresen opetovnou vymenou za top case+baterie.
S pristupem i rychlosti iStyle jsem byl plne spokojen, ale uprimne jsem tohle necekal u neceleho rok stareho Macbooku. Kdy ntb rozhodne neni vyuzivam denne na 100%

Dale sem byl prekvapen, kdyz mi prodejce sdelil, ze u novych macbooku s touch barem resi reklamaci ohledne klavesnice mnohem casteji.
Mel jem v planu macbooka prenechat v ramci rodiny a pro sebe si udelat na vanoce radost.... ale ted vaham.
Co na to rikaji zdejsi majitele novych macbooku? Jake mate zkusenosti..?

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Macbook Pro 2015 klavesnice

Příspěvek od SteveJSF » 02 lis 2017 12:35

Uz jsem taky resil reklamaci MB s problemovou klavesnici a byl koupeny v iStylu. Rekli mi, ze to predaji do Ceskeho servisu, takze pokud to chci urychlit, muzu jim to tam rovnou zavezt sam a taky si ho tam vyzvednout. Nebylo to daleko, takze jsem to tak udelal, oprava ve stejnem stylu jako u tebe (ale slo o MBA z jineho roku), celkove bez problemu.

Co se tyce reklamaci v iStylu, tam mam i nekolik spatnych zkusenosti a pripada mi, jako by tam sedeli naprosto nekompetentni lide. Bud vubec nepochopili (ani napotreti), v cem je vlastne problem, nebo pro ne bylo jednodussi napsat “zavada se neprojevila” a poslat to zpatky. Fakt jak u idiotu. Pri treti neuznane reklamaci v tomto stylu jsem problem predvedl obsluze na prodejne a tam mi rovnou vratili penize. V iStylu uz nikdy nic nekoupim.

Kohyx
Příspěvky: 164
Registrován: 15 říj 2017 08:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Macbook Pro 2015 klavesnice

Příspěvek od Kohyx » 03 lis 2017 18:58

Mám problém s klávasou dolů, už z výroby má úplně jiný zvuk než všechny ostatní. Trochu se kouše. :?
Provozuji magazín FreeBit.cz nejen o Apple smartphonech.

Odpovědět