Problem po preruseni aktualizacie

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
kmecike
Příspěvky: 3
Registrován: 27 lis 2014 19:46

Problem po preruseni aktualizacie

Příspěvek od kmecike » 27 lis 2014 19:56

Zdravim, mam problem ktory neviem akosi vyriesit pretoze som dost novacik (prvy iPhone). Takze k veci, mam iPhone 4S 16GB a chcel som si z iOS 8 aktualizovat na iOS 8.1.1, aktualizoval som to cez kabel a pocitac a kedze mi blbne signal v kabliku tak nemohol som nim pohnut aby sa ten signal drzal no prisiel telefonat a ja akosi som na to zabudol tak som chytil mobil a telefonoval, uz som vedel ze bude zle. Momentalne je mobil v stave ze ked je zapojeny v pocitaci svieti mi v strede logo iTunes ako uz poznate a pod nim sipka smerom z nabijacky na logo iTunes. Ked mobil odpojim je vypnuty a ked ho chcem zapnut, ukaze len logo Apple a po chvilke sa vypne. Takze otazka znie, stretol sa s tym uz niekto ? Pripadne ako problem odstranit ? Dakujem za vsetky rady a komenty a snad som to vysvetlil co najpochopitelnejsie a najstrucnejsie.

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: Problem po preruseni aktualizacie

Příspěvek od Schumi » 27 lis 2014 20:04

No asi by jsi si měl pořídit jiný kabel a potom po připojeni k PC s iTunes by jsi ho měl zase rozchodit ...

kmecike
Příspěvky: 3
Registrován: 27 lis 2014 19:46

Re: Problem po preruseni aktualizacie

Příspěvek od kmecike » 27 lis 2014 20:09

Rozmyslal som aj nad tou moznostou, tak snad to tak pojde, vdaka



EDIT//
Takze skusal som pozicial som si od kamarata kabel, no vysledok rovnaky :shock:

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Problem po preruseni aktualizacie

Příspěvek od Hajnejch » 27 lis 2014 21:11

Vše vám vyřeší DFU mód ale pokud nemáte zálohu tak přijdete o všechny data a nastavení. Tady už se to probíralo mockrát, tak si dohledejte jak se dělá DFU.

kmecike
Příspěvky: 3
Registrován: 27 lis 2014 19:46

Re: Problem po preruseni aktualizacie

Příspěvek od kmecike » 27 lis 2014 23:17

Cital som ohladom toho aj som to skusal no mne telefon nechce dat ani do toho modu tak neviem, pojdem s nim do servisu

Odpovědět