Vlastní kontakt v přepínači aplikací

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Vlastní kontakt v přepínači aplikací

Příspěvek od Mironet » 18 pro 2014 15:14

Nějaká aplikace na mém telefonu, a zatím jsem nebyl schopen odpozorovat která, způsobuje, že jednou za čas se objevím já sám mezi naposledy použitými kontakty v přepínači aplikací. Pokud vím, tato funkce nefunguje s žádnou aplikací třetí strany, takže to musí dělat některá nativní. Mám podezření na Mail, kdy je někde v citované zprávě v odpovědi uveden i můj mail jako původní příjemce nebo odesílatel, ale jistý si nejsem. Netušíte čím to je?

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Vlastní kontakt v přepínači aplikací

Příspěvek od Jadro » 18 pro 2014 16:33

Pokud vím, tak do těchto kontaktů se načítají pouze telefonáty a sms. Maily nikoli.
Nepřeposílal sis třeba nějakou SMS? Vytočil omylem své čislo?

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Vlastní kontakt v přepínači aplikací

Příspěvek od Mironet » 18 pro 2014 20:52

Stoprocetně ani jedno. Jak říkám, stane se to jednou za čas, cca. za dva, tři týdny a zatím jsem nedokázal odpozorovat čím to je. Ještě mám jednu teorii, že k tomu z nějakého důvodu dojde při synchronizaci naposled použitých kontaktů poté, co nějaké operace (sms, hovory) provedu z Macu.

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Vlastní kontakt v přepínači aplikací

Příspěvek od Jadro » 18 pro 2014 21:32

S tim nemam zkusenost, nemam MAC, takze to nemam propojene... To by teoreticky mohl byt ten sparvny smer kam upirat pozornost ;-)

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Vlastní kontakt v přepínači aplikací

Příspěvek od Mironet » 14 úno 2015 11:27

Myslím, že jsem na to přišel: Poslední kontakty v přepínači aplikaci registrují nejen naposledy použité kontakty, ale třeba i jen zmíněné tel. číslo v těle zprávy. Pokud mi tedy dojde sms "Na vašem čísle XY byl překročen FUP limit," objeví se můj vlastní kontakt mezi naposledy použitými. Může někdo potvrdit? Divil bych se, že jsem s tímhle sám...

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Vlastní kontakt v přepínači aplikací

Příspěvek od Jadro » 14 úno 2015 12:29

Jj, potvrzuji. Ted jsem to otestoval.

Odpovědět