Aktualizace aplikace

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Aktualizace aplikace

Příspěvek od Hajnejch » 30 črc 2014 20:29

Neznáte někdo způsob jak zamezit navigaci Sygic v aktualizaci z verze 13.4 na 14.3 nová verze mi nevyhovuje a když jsem vypnul automatické aktualizace tak se Sygic stejně aktualizoval. Pak jsem zakázal aktualizace a App store v Omezení a situace se opakovala. Jediné co pomáhá, tak je vypnout Wi-fi, ale to nemusím mít iPhone. S funkčností Sygicu verze 13.4 jsem maximálně spokojený a nová verze neumí to co ta starší. Děkuji za postřehy.

Uživatelský avatar
iginoz
Příspěvky: 41
Registrován: 01 črc 2014 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace aplikace

Příspěvek od iginoz » 30 črc 2014 23:35

Co take sa vtedy dalo a teraz nie?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Aktualizace aplikace

Příspěvek od Hajnejch » 31 črc 2014 07:06

Nejde přidat odkaz ke kontaktům na navigaci a hlavně dříve šla ze spodu vysunout lišta kde se dalo klepnout na ikonu benzínové pumpy a ono to našlo nejbližší pumpy v okolí. Takže když jsem potřeboval najít Schellku tak jsem věděl že nejblišší je třeba 30 km a mohl jsem se podle toho zařídit. V nové verzi jsem nepřišel na to jak zjistit kde je jaká pumpa. A když cestujete v cizině tak je to neocenitelná vychytávka.

Uživatelský avatar
iginoz
Příspěvky: 41
Registrován: 01 črc 2014 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace aplikace

Příspěvek od iginoz » 31 črc 2014 07:31

Ohladom tej pumpy ked kliknes dole dalej das v okoli a tam pumpy tak ti to ukaze najblizsie.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Aktualizace aplikace

Příspěvek od Hajnejch » 31 črc 2014 16:09

Já hlavně řeším jak zamezit Sygicu se aktualizovat když si to nepřeji. Pro mě je nová verze mnohem horší na ovládání než starší a nejde jen o funkčnost ale i o komfort a jednoduchost ovládání. Což starší verze uměla lépe. Já jí v telefonu mám tu starší verzi, jen telefon nemůžu připojit na Wi-Fi aby se mi Sygic zase proti mé vůli neaktualizoval.

A k těm pumpám je snažší kliknout na jednu roletku a tam si vybrat než procházet půlku menu. Navíc ve staré verzi nejsou jen pumpy ale i parkoviště a další užitečné možnosti ihned dostupné.

Jen na okraj když jsem nejnovější verzi nainstaloval na manželky iPhone tak to našlo jednu Shellku 30 km od domova a tu co mám za rohem tak navigace nenašla, a můj telefon kde je starší verze tak jich našla hodně přes 200.
Naposledy upravil(a) Hajnejch dne 31 črc 2014 19:04, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
iginoz
Příspěvky: 41
Registrován: 01 črc 2014 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace aplikace

Příspěvek od iginoz » 31 črc 2014 17:39

Mozno by ti pomohol priamo Sygic keby im napises

seaman
Příspěvky: 166
Registrován: 30 črc 2012 15:10

Re: Aktualizace aplikace

Příspěvek od seaman » 31 črc 2014 17:49

Ale ked mas vypnute automaticke aktualizacie, nema sa aktualizovat, vypni aktualizacie, sprav zalohu, sprav restore a obnov zo zalohy, snad to pomoze. Ja automaticke aktualizacie nepouzivam, chcem mat prehlad a nic sa neaktualizuje bez mojho dovolenia

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Aktualizace aplikace

Příspěvek od Hajnejch » 31 črc 2014 19:25

Do Sygicu už jsem psal a odpovědí mi bylo že děkují za podnět a že se snaží nové věci zapracovávat jak to jde a že se s novou verzí musím smířit. Po páté už tam psát nebudu Já si zálohuji soubory z iTunes a mám i starší verzi ipa souboru Sygicu tak jsem si tu starší verzi nainstaloval několikrát znova ale je to na úkor toho že mobil nemůžu připojit na Wi-FI.

Nemám nic proti novým verzím aplikací ale když se výrazně zhorší použitelnost a zvlášť u navigace tak to mě štve moc.

Co se restore týká tak se obnoví aplikace ale data navigace se nestáhnou a musím je zase stahovat přes Wi-Fi .

Telefon je iP 5S a nejnovější iOS 7

Odpovědět