Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 27 led 2015 09:40

Zdar, kluci.

Umíte poradit nějakou aplikaci, která by buď po opuštění místa, ale lépe po zvýšení rychlosti třeba na 10km/h spustila jinou aplikaci? Jde mi to automatizaci puštění navigace, nebo třeba hlídače radarů. Na Androidu by to asi nebyl problém, ale co iOS? Samozřejmě, bez JB :-)

Díky moc.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od tlacenka » 27 led 2015 10:10

ifttt.com

ale bude to pakarna
v androidu uplne v pohode (ale pomoci jinych sluzeb)

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 27 led 2015 10:28

no, to nechci, to je online :-)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od tlacenka » 27 led 2015 10:35

v tom pripade smula

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 27 led 2015 10:41

Jsem to myslel, jen jsem chtěl mít jistotu, díky.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od Hajnejch » 27 led 2015 17:05

Heleďte vy mě asi fakt nebudete mít moc rád, ale to už jste "línej" i zapnout tu navigaci.

Je to černý humor ale přišlo mi to dost dobrý a smál jsem se u tohohle komentáře docela dost.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 27 led 2015 17:39

Proč bych neměl, zrcadlo je potřeba:) Líný jsem, ale jěště více jsem hlava děravá. Chci pouštět Waze ne pro navigování, ale dopravu a radary a podobně:)

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od Hajnejch » 27 led 2015 18:23

Pokud si ještě vzpomenete že máte auto a na co, tak to ještě ujde. Nezapnutá navigace je detail. Ale nebojte, jsem na tom stejně s tou hlavou.

A teď trošku seriózněji.

Tohle měli umět připomínky že se odněkud hnete nebo někam přijdete a aplikace vám připomene že je potřeba něco provést. Ale když to bylo nové tak jsem to párkrát zkusil a nefungovalo to, tak nevím zda to už zprovoznili. To samozřejmě aplikaci nespustí ale připomene to že si třeba máte vzít sebou léky a podobně.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 27 led 2015 18:32

Nezřídka ráno přemýšlím, kterým směrem se vydat, abych se dostal k večer zaparkovanému vozu :-) Ano, připomínky jsem zkoušel a nefunguje to ani omylem :-( Nedávno jsem si dal upomínku, že chci zavolat po příchodě do práce někomu. Samozřejmě, nic. Pak o pár dnů později jedu tak kilometr od práce a najednou připomínka.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od casey » 30 led 2015 12:33

Famtex píše:Heleďte vy mě asi fakt nebudete mít moc rád, ale to už jste "línej" i zapnout tu navigaci.
Ono to s tou leností není jenom tak... :-) Já jsem taky strašně rád za to, že si auto samo zkontroluje tlak v pneu, žárovky, sešteluje výšku světel, pak zařadím (samozřejmě jako správný lenoch - automat) a když šlápnu na plyn, tak se sama "odtáhne" ruční brzda... :-)

Takže já se swenakově lenosti vůbec nedivím... :-)

EDIT: ještě jsem zapomněl na bezklíčkové startování a tlačítku na klice dveří, takže se "nemusím unavovat" ani tím, abych sáhnul do kapsy pro klíče..... Takže se možná začnu poohlížet po něčem, co mě doveze z křesla doma a "vloží" mě do auta :-)

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od Hajnejch » 30 led 2015 14:13

To je hezké že toho vaše auto umí tolik :o . Zato moje 120 je jak Android, koupil jsem a aktualizace už žádná nedorazila. U manželky už mám třetí aktualizaci a fáro ne a ne, snad v nějaké desáté vlně jako iPhony. :D .

Spíš by jste se měl porozhlédnout po nějakém dobrém doktorovi, aby vás pak dával za těžký peníze dohromady.

Slovy klasika

Malá, hnědá, tváři divé
pod plachetkou osoba;
o berličce, hnáty křivé,
hlas — vichřice podoba!

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od casey » 30 led 2015 14:21

:lol:

Na 120 byly pouze "domácí" aktualizace. Některé povedené, ale ne zase tak moc často :-)
Třetí aktualizaci manželky? Masochisto... :-)

S tím doktorem to nebude daleko od pravdy. Dolní končetiny už téměř k pohybu nepoužívám a když pak musím jednou za čas někam vyrazit, je to znát :-(

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 30 led 2015 14:25

Jsem rád, že nejsem jediný leňoch :-) Nedávno se mně děti kamaráda ptali, jestli ještě vozím odpadky do popelnice autem :-))) Teda jako, byla to fáma, asi jsem si z nich dělal legraci, protože technicky to nejde, mám popelnici od vchodu tak 10m a auto je dál, než popelnice, tak bych si spíše zbytečně zašel, ale vtipné to bylo :-)

Já si třeba nechal na autě udělat i zpožděné vypnutí motoru, abych nemusel myslet na dochlazování turba :-))))

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od casey » 30 led 2015 14:38

To znám... Taky jsem občas (pravda, je to už přes deset let) přijel na koupaliště autem.... Bydlel jsem asi 150 metrů od něj a na tu vzdálenost se ani nevyplatilo otáčet, tak jsem to odcouval.
Od té doby se se mnou pověst odpůrce pěší chůze veze dodnes :-)

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 30 led 2015 14:52

Tak to je už by asi bylo i na mně moc :-)))) Ono, já se někdy jdu i projít, ale jen proto, že tam můžu jet autem a dát si tam klobásu, nebo nějaké maso a cestou zpátky si koupím dortík a zmrzlinu :-))) Naštěstí, můžu se vymlouvat, že mně bolí achilovka, kterou jsem si rozrhnul při squashi :-)) Prostě rád řídím, no. Z práce domů to mám asi tak 15km a už se mi stalo, že užíváním si jízdy se z 15km stalo 200km :-)

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od Hajnejch » 30 led 2015 15:00

Takhle vypadá moje "lenost". A to tam zhruba 200 km není díky mému špatnému zálohování. Měřeno iPhonem 5S za pomocí aplikace Walker M7 :?: .
IMG_1338.PNG

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Spuštění aplikace po opuštění místa/rozjetí vozu.

Příspěvek od swenak » 30 led 2015 15:17

Kde mám ty prášky na infartk.... :-) Hezké. Já si to jednou půjčil a měl jsem cca 10tis kroků za den, ale obávám se, že to bylo proto, že jsem chtěl být dobrý :-)

Odpovědět