Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Atrej
Příspěvky: 348
Registrován: 10 zář 2012 15:51
Bydliště: Ostrava - Zábřeh !!!

Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od Atrej » 10 bře 2016 11:51

V posledních několika týdněch se mi opakuje problém s velmi rychlým vybíjením baterie. I když je IPhone na stole a nic s ním nedělám, tak se baterie velmi rychle vybíjí. Když se pak podívám do nastavení baterie tak čas u "Pohotovost" mám např. 5 hod a čas u "Využítí" třeba 3h 30m a přitom s telefonem vůbec nepracuju (jen leží na stole).

Vyzkoušel jsem už:
— obnovit všechna nastavení
— nainstalovat jen nejdůležítější aplikace
— vypnout aktualizace na pozadi
— omezit maximálně polohové služby
— omezit push jen na iCloud
— ukončit všechny běžící aplikace

stejně se po pár dnech problém vrátí. Zjistil jsem, že pokud zapnu letový režim, tak problém přestane, když ho vypnu baterie se ihned začne vybíjet. Takže mě napadá, že by to mohlo souviset s GSM, mobilním Internetem, GPS, ...

Nesetkal jste se s tím někdo? Už me to docela štve a rád bych se toho zbavil.
aa

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od sallvator » 10 bře 2016 13:07

Zima, zima zima... vmém okolí to ted řeší snad uplně každej, výjde ven a iphone 6 mu klidně z 50% padne na 0 a vypne, a když příjde do tepla tak mu zase naskočí na 40% a jede dál...

V té zimě, v tom kovovem těle ta baterka "vynechává"... mam 6S plus a problem nepozoruju tkaže si myslím že to bude problem spíš u 6tek v mem okolí to dělaj lidem hlavně 6tky

Atrej
Příspěvky: 348
Registrován: 10 zář 2012 15:51
Bydliště: Ostrava - Zábřeh !!!

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od Atrej » 10 bře 2016 13:20

V tomto případě to tímhle určitě nebude, iPhone mám tady v kanceláři na stole a když jdu ven, tak ho dávám do bundy do kapsy :)
aa

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od sallvator » 10 bře 2016 13:39

Napadlo mě ještě jestli není naka chybka v poslední verzi iOS protže to opravdu poslední dobou řeší v mém okolí více lidí u iphonu 6. Ale to by asi byl už internet plnej tímhle problémem.

Jinak ta bunda nemusí uplně zabránit jeho ochlazení. ALe pkud se vám to děje i v interiéru tak to nejspší tímhle nebude.

Seiser25
Příspěvky: 36
Registrován: 22 lis 2014 20:02
Bydliště: Terenten; Südtirol

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od Seiser25 » 20 bře 2016 18:38

Nevím jestli ti poradím, ale mě se to teď poslední dobou dělo taky. Používám relativně často bluetooth a vždycky i s ním bylo vybíjení v poho. Poslední dva týdny na jednou během půl dne za 100% na 20% a to ležel jen na stole. Zkoušel jsem taky různý varianty a teprve ta s vypnutým bluetoothem zabrala. Když je vypnutý tak se vybíjení vrátilo do normálu, ale proč tak najednou a z ničeho nic to nevím :o
iMac 27
MacBook 13 Retina
iPhone 6

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od sallvator » 20 bře 2016 18:51

Mozna chybka naka...

Jeste me napadlo zda ti ten telefon nespal, klidne v krytu ? Parkrtat sme se setkal stím že iphonu se po padu silou narazu pohnul cip a ikdyz telefon fungoval tak to dělalo skraty ktere ždímali baterku...

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od rony » 20 bře 2016 19:11

Seiser: a je nieco zavesene na tom BT? Nie su nablizku nejake nove zariadenia? Kludne nejaky mobil, co neustale skuma alebo sa skusa pripajat, vlastne cokolvek bezdrotove, pocnuc mikrovlnkou, bezdrotovymi klavesnicami, wifi routrami atd. atd. pripadne si nezacal pouzivat nejake veci ako airdrop, hangout. Akakolvek zmena tohto typu.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Atrej
Příspěvky: 348
Registrován: 10 zář 2012 15:51
Bydliště: Ostrava - Zábřeh !!!

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od Atrej » 29 bře 2016 15:49

Tak po druhém obnovení iPhonu to přestalo dělat, takže se mi nepodařilo vysledovat, čím to bylo.
aa

Brcko
Příspěvky: 91
Registrován: 26 čer 2015 09:33

Re: Extrémně rychlé vybíjení baterie iPhone 6

Příspěvek od Brcko » 17 lis 2016 22:13

Mne sa tiez objavil tento problem. Najskor mi to povedala priatelka a vymyslala,ze ci ju niekto nemoze odpocuvat alebo nieco na ten styl,tak som ju vysmial,ze urcite to nie je tym. A asi dva dni na to,sa ten isty problem objavil u mna. Mal som cca 60% baterky pozeral som asi 15 minutove video na youtube. Polozil som telefon na stol. Asi po 15 minutach chytim do ruky a uz som mal 31%. Takze divne. Budem sledovat ale zatial ma nic nenapada. Jedine ze by v nejakej aktuailizacii apky bola nejaka chyba a ta by to sposobovala. Nikomu sa nic take neobjavilo v poslednej dobe?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
iPhone SE 64GB
iPad Air 16GB
MacBook Air 2017

Odpovědět