iTunes nejde nahrát hudba do telefonu

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
JeyT
Příspěvky: 1
Registrován: 13 čer 2016 16:47

iTunes nejde nahrát hudba do telefonu

Příspěvek od JeyT » 15 čer 2016 01:49

Zdravím, mám problém s nahráním hudby do telefonu. Pokazil se mi počítač a při opravě se z počítače ztratily všechny data. Takže po tom co jsem dostal prázdný počítač jsem si stáhnul znovu iTunes. Dal jsem si do iTunes hudbu kterou jsem si chtěl dát do telefonu a jako normálně kliknul na synchronizovat, ale žádná hudba se mi do telefonu nestáhla. Zkusil jsem to přímo přes záložku hudba a tam jsem kliknul na synchronizovat hudbu a vyskočila mi tohle pole http://imgur.com/sxJAFr7 , takže pokud to správně chápu, tak po stažení nového iTunes se nová knihovna nesynchronizuje s tou v telefonu. Pokud někdo ví co s tím a poradí mi, tak budu moc rád.

Uživatelský avatar
Korwin
Příspěvky: 218
Registrován: 10 dub 2012 17:41
Bydliště: Praha 4

Re: iTunes nejde nahrát hudba do telefonu

Příspěvek od Korwin » 15 čer 2016 07:18

iPhon muže byt synchronizován pouze s jednou knihovnou iTunes. Takže pro novou synchronizaci ti vymaže uvedena média z telefonu a nahraje nova.
iPhone13pro_MAX: 128GB_16.1 iPadPRO 11: 256GB_GSM iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM AirPods_pro
MacBook Pro 15"Retina: Late2013 16GB RAM, 512GB SSD MacPRO: Late2013 16GB RAM, 2T SSD

Odpovědět