Anglictina MP3 nelze ji nahrat do IP

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Niethalf
Příspěvky: 387
Registrován: 04 kvě 2014 09:40

Anglictina MP3 nelze ji nahrat do IP

Příspěvek od Niethalf » 22 led 2017 21:21

Preji dobry den,

chci si v aute poslouchat anglickou konverzaci, takze jsem si sosnul prvni lekci (legalne, ne zadna levota) a ulozil jsem to do macu do jedne slozky. Jsou to 4 soubory.

Nahral jsem to do itunes a kdyz sem vybral album nebo autora, tak to vidi jenom 3 soubory. OK, podival jsem se na tagy a jeden nazev se lisil. OK, prepsal jsem ho tak, aby to bylo stejne jako u ostatnich a hadejte co. Furt to vidi 3 soubory.

Prosim tedy o odkaz, kde se dozvim, jak funguje hudba v jablecnem prostredi. Jak se nahravaji soubory to IP a jaky je nejjednosussi postup. Zatim to vidim tak, ze vemu male telefon s androidem co ma na hrani a tam to pres kabel nakopiruji za 2s. Pri predstave, ze bych musel znovu tagovat 200 souboru, se s jabkem klidne na hudbu rozloucim.

Me uplne staci proste do telefonu vlozit jednu moji slozku a v ni mit co chci za hudbu ja a ne co uzna jabko.

Predem Vam dekuji za radu, hezky vecer

Ps. funkci vyhledat jsem pouzil, nicmene je tam napsane ze neni v provozu a mam to zkusit pozdeji
iMac 21.5-inch, Late 2013 + Magic Trackpad
taška Thule Stravan Deluxe Attache - všechno od Apple v ní nosím
iPad mini + LifeProof pouzdro
iPad mini 4 + diar pozdro
iPhone 6
iPhone 5SE
iPhone 5c
iPod nano
Apple TV
AirPort Express

Uživatelský avatar
rberan
Příspěvky: 24
Registrován: 21 led 2017 10:51
Bydliště: Praha, CZ

Re: Anglictina MP3 nelze ji nahrat do IP

Příspěvek od rberan » 22 led 2017 21:32

Dobrý den,

zde máte odkaz, kde se dozvíte základní informace týkající se přesunu obsahu z iTunes do iOS zařízení https://support.apple.com/cs-cz/HT201593. Pro jistotu bych zkontroloval, jestli to máte ve formátu .mp3.

Niethalf
Příspěvky: 387
Registrován: 04 kvě 2014 09:40

Re: Anglictina MP3 nelze ji nahrat do IP

Příspěvek od Niethalf » 22 led 2017 23:22

Dobry vecer, tak pomohlo to zaskrkavatko.

Diky moc
iMac 21.5-inch, Late 2013 + Magic Trackpad
taška Thule Stravan Deluxe Attache - všechno od Apple v ní nosím
iPad mini + LifeProof pouzdro
iPad mini 4 + diar pozdro
iPhone 6
iPhone 5SE
iPhone 5c
iPod nano
Apple TV
AirPort Express

Odpovědět