Všechny appky i systémové šedé, nic nefunguje

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Leire
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2013 21:14

Všechny appky i systémové šedé, nic nefunguje

Příspěvek od Leire » 25 čer 2017 19:29

Pěkný den,

dnes jsem si po delší době updatovala několik appek, dělám to jen nárazově, protože mě to nebaví, z ničeho nic mi na app store vše zmizelo a nebylo co updatovat, na nic jsem nešahala, a nejsem nováček - mám už 4tý iphone - nemám žádný jailbreak.
Všechny appky jsou nyní včetně systémových šedé, nefungují a systém tvrdí že je nemám - dle Informací v Obecné a Informace, data tam ale jsou, systémové se nedají doinstalovat, a nedá se volat z telefonu. Nechápu jak se toto mohlo stát, nikdy jsem to nezažila, má prosím někdo podobnou zkušenost, nevím co dělat.

Jak prosím toto vyřešit, abych nepřišla o data, nemám aktuální zálohu. Děkuji za jakoukoliv radu....

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Všechny appky i systémové šedé, nic nefunguje

Příspěvek od Hajnejch » 25 čer 2017 22:18

První bych zkusil restartovat telefon (zmáčknout současně Home buton a zapínací tlačítko). Pokud nepomůže tak obnovit uspořádání plochy a potom ještě Obnovit všechna nastavení. Zálohovat telefon se dá i přes iTunes, když ho připojíte kabelem k Macu nebo PC

Odpovědět