Záloha systému , přechod na nový telefon

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
bernyjambo
Příspěvky: 29
Registrován: 11 dub 2017 22:45

Záloha systému , přechod na nový telefon

Příspěvek od bernyjambo » 07 říj 2017 11:39

Zdravím


řeším takovou věc koupil jsem si nový iphone 8 a po přihlášení na icloud se mi nahrálo vše do uloženého dne, bohužel to vynechalo jeden den což me mrzí tak jsem starý telefon znovu zalohoval a na nový telefon se znovu přihlásil , ale už se nenahrálo to co se zálohovalo z posledního .

Dá se to nejak přehrát ?

Děkuji

mike-biker
Příspěvky: 396
Registrován: 09 lis 2014 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Záloha systému , přechod na nový telefon

Příspěvek od mike-biker » 07 říj 2017 12:47

Můžeš to trochu vyspecifikovat? Co se nenahrálo?
Jinak zkus ještě starý telefon zálohovat do iTunes, nový nahrát z této zálohy a pak jen synchro s iCloudem + znovu nastavit.
iPhone 13 Pro 256GB Graphite.
iPhone 13 Mini 128GB as reserve.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Záloha systému , přechod na nový telefon

Příspěvek od SteveJSF » 07 říj 2017 12:49

Vynechalo jeden den? Jaký? Tomu moc nerozumím. Prostě mám telefon, na něm vytvořím zálohu, vezmu nový telefon a ten obnovím z té zálohy. Pokud bych měl nějaký problém, zajdu na starém telefonu na iCloud, smažu zálohy a zazálohuju to znovu. Nový telefon smažu, klidně i přes DFU, ale nemělo by to být potřeba, pak ho obnovím z té nejnovější zálohy a musí to být OK. Nevím, jak tam poznat, že mi chybí jeden den. Ani k tomu nevidím důvod.

bernyjambo
Příspěvky: 29
Registrován: 11 dub 2017 22:45

Re: Záloha systému , přechod na nový telefon

Příspěvek od bernyjambo » 07 říj 2017 15:23

Jednoduše vše se nahrálo kromě SMS , sms mám jen do středy a chybý čtvrtek. Tak jsem dal obnovit telefon vše se dohrálo ze starého kromě zpráv a byl u toho vykřičník na ikoně pak to zmizelo a nic se nedohrálo.

bernyjambo
Příspěvky: 29
Registrován: 11 dub 2017 22:45

Re: Záloha systému , přechod na nový telefon

Příspěvek od bernyjambo » 07 říj 2017 15:31

zde zasílám i foto
Přílohy
IMG_0007.jpg

Odpovědět