problém synchronizace kalendáře na iCloud

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
jiri_janicek
Příspěvky: 3
Registrován: 01 pro 2017 20:39

problém synchronizace kalendáře na iCloud

Příspěvek od jiri_janicek » 01 pro 2017 20:49

Dobrý den,
mám jeden problém se kterým si nevím rady.
Ůspěšně jsem aktualizoval systém na OS High Sierra. Vše funguje bez problému, až na synchronizaci kalendáře s Icloudem.
Jakmile vytvořím událost v počítači, nezobrazí se mi ani v telefonu ani na iCloudu (webové rozhraní). Před aktualizací vše fungovalo perfektně...
Obráceně to ale funguje - když vytvořím udáost na webu, objeví se mi v počítači i na iPhone. Tak samo když vytvořím událost na iPhone.

Dokola jsem prošel nastavení iCloudu na počítači - kalendář "zašktrnut", vše se tváří v pořádku.
Zkusil jsem samozřejmě restarty - nepomohlo..

Prosím o radu, kde hledat problém..

Děkuji

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: problém synchronizace kalendáře na iCloud

Příspěvek od Hajnejch » 02 pro 2017 01:13

Záleží jestli na Macu nemáte více kalendářů. Na Macu možná máte více kalendářů a synchronizuje se vám pouze jeden z nich. Pokud to tak máte, tak si nastavte na Macu stejný kalendář jako máte na telefonu a pak vám to bude fungovat spolehlivě.

jiri_janicek
Příspěvky: 3
Registrován: 01 pro 2017 20:39

Re: problém synchronizace kalendáře na iCloud

Příspěvek od jiri_janicek » 02 pro 2017 08:04

Jak to myslíte více kalendářů? Používám jen jediný a v nastavení jak telefonu tak počítači mám zvolený shodný "výchozí kalendář". Posílám printscrean...
IMG_2495.PNG
Snímek obrazovky 2017-12-02 v 7.58.17.png
Snímek obrazovky 2017-12-02 v 7.58.41.png

jiri_janicek
Příspěvky: 3
Registrován: 01 pro 2017 20:39

Re: problém synchronizace kalendáře na iCloud

Příspěvek od jiri_janicek » 02 pro 2017 08:18

Měj jste pravdu, až po odeslání mé odpovědi jsem si všiml, že mám zaškrtnutý taky kalendář "na mém macu"...takže už to funguje :)
Děkuji!

Odpovědět