Aplikace na odpočet dnů, hodin atd.

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
zajon
Příspěvky: 80
Registrován: 25 říj 2012 18:10

Aplikace na odpočet dnů, hodin atd.

Příspěvek od zajon » 28 pro 2017 12:25

Dobrý den,

sháním aplikaci, do které bych zadal např. 3 dny, 18 hodin, 23 minut a aplikace by mi ukázalo, jaký datum a čas to bude a rovnou bych měl možnost to přenést do kalendáře? Nevíte prosím o něčem? Hladel jsem na google i na Appstore a aplikace, které jsem našel, umožňují odpočet pouze do stanoveného datumu a není tam možnost zadat výše uvedené hodnoty.

Moc díky za rady a hezký den,
Jakub

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Aplikace na odpočet dnů, hodin atd.

Příspěvek od SteveJSF » 28 pro 2017 12:31

Taky bych rád našel nějakou šikovnou aplikaci na odpočet a hledám už dlouho. Přesně jak píše zajon - zadat počet dní, hodin a minut. Chtěl bych vidět vypočítaný den, hodinu a minutu, kdy to nastane a ideálně i spustit to jako odpočet. A mít takhle více položek na odpočet.
Většina aplikací na odpočet nepočítá se dny a neumí ukázat, kolik bude, až odpočet skončí.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Aplikace na odpočet dnů, hodin atd.

Příspěvek od swenak » 28 pro 2017 13:00

Není to sice co hledáte, ale používám Countdowns. Tam se musí zadat cílové datum/čas a pak dle nastavení ukazuje, kolik dnů/hodin/minut/vteřin je do konce, jde nastavit i notifikace předem. Autor je dost ochotný, takže by možná šlo časem doplnit i to, co hledáte, tedy opak toho, co to umí teď.
Přílohy
IMG_9488.PNG
IMG_9489.PNG

Odpovědět