Alternativa za ColorID? Případně JailBreak

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
jablecnysvet
Příspěvky: 109
Registrován: 31 říj 2017 13:47

Alternativa za ColorID? Případně JailBreak

Příspěvek od jablecnysvet » 18 led 2018 23:44

Zdravíčko, od neúmyslného nechtěného přechodu na stále nic moc iOS 11 z bezvadné 9.3.5tky uběhl měsíc a stále hledám marně alternativu za aplikaci ColorID. Perfektní aplikace na určování barev, kterou jsem používal každodenně a dost mi chybí. To byl i důvod proč jsem chtěl přejít na 9.3.5 - ach jak ta mi chybí... No marně jsem hledal jak v AppStore, kde je podpora do 10, tak mimo AppStore. Alespoň že ten VoiceDream funguje... :D

Poradíte mi nějakou alternativu nebo jak případně udělat ten JailBreak? Děkuju

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Alternativa za ColorID? Případně JailBreak

Příspěvek od SteveJSF » 19 led 2018 00:04

Nevím přesně na co jsi tu aplikaci používal, ale což aplikace Color Name? Běží na iOS 11.

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Alternativa za ColorID? Případně JailBreak

Příspěvek od MICKI2701000 » 19 led 2018 08:42

Ahoj nevim jak presne ale myslim ze neco podobneho umela apka blind color nebo color blind zkouset/bez mezer.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

jablecnysvet
Příspěvky: 109
Registrován: 31 říj 2017 13:47

Re: Alternativa za ColorID? Případně JailBreak

Příspěvek od jablecnysvet » 20 led 2018 13:51

Micki díky, ještě jsem objevil Aipoly Vision, není to vůbec špatné, je to asi nejlepší appka, jakou jsem zatím na iOS našel co se do množství předmětů týká. Akorát v těch barvách má někdy trochu zmatek jak mi potvrdila vidící osoba. :D Ale tak co bychom chtěli od digitálních očí teprve v roce 2018 žejo. :)
Jo a ještě jsem to schválně zkoušel včera v několika obchodech to byla taky zábava... :)
Když jsem Aipoly přepnul do angličtiny, tak je tam úspěšnost 99% to je velmi slušné, ale v češtině je to... no maximálně 65% nicméně pořád to vyvíjejí takže bych řekl, že na to že s češtinou začli mnohem později je to celkem slušné. Ovšem jednalo se o free verzi ještě mají předplatné.
Za 10 - 14 dní budu zase ve velkým obchoďáku, kde je všechno možný tak to tam schválně zkusím v plné verzi a uvidíme jaká bude úspěšnost oproti free verzi. Každopádně je fascinující jak rychle jde technika kupředu. Nakonec už věřím tomu, že se dožiju doby a nebude to dlouho trvat, kdy bude telefon schopen plně nahradit zrak. Dávám tomu do dokonalosti 5 let možná dříve vzhledem k tomu, že slibují do konce roku 2018 100% podporu všech předmětů v databázi v češtině. Uvidíme.

SteveJSF Není to úplně jako ColorID, ale dost se to tomu přibližuje. Bude fakt těžké najít náhradu za tak dobrou aplikaci.

jablecnysvet
Příspěvky: 109
Registrován: 31 říj 2017 13:47

Re: Alternativa za ColorID? Případně JailBreak

Příspěvek od jablecnysvet » 05 lis 2018 16:41

Tak je to stále aktuální. Zatím jsem v App Store nenašel žádnou appku na barvy. Nevadí mi za ní jednorázově zaplatit i více. Mam aplikace snad na všechno, ale na barvy nemůžu nic sehnat. V App Storu nic použitelnýho není, tak jedině hledat mimo App Store no.
Mam už 5 měsíců iPhone X a na něm iOS 11.4.1 Nejníž se dostanu na iOS 11 - s ním jsem ho rozbalil hned po koupi.

Odpovědět