Zablokovany iPhone 5 (znám Apple ID)

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
kabanoss
Příspěvky: 113
Registrován: 04 pro 2014 13:30

Zablokovany iPhone 5 (znám Apple ID)

Příspěvek od kabanoss » 31 led 2018 23:13

Zdravím, prosím o radu. U nás ve firmě používám pro zaměstnance iPhony (většinou jim dávám starší modely po rodinných prislusnicich). Dnes po Vánocích manželka dostala nový iPhone 6s. Její starý iPhone 5 jsem tedy dal jednomu ze zaměstnanců. Problém je ten, ze jsem ho zapomel smazat a zaměstnanci jsem řekl ze jsem ho smazal. Ten mi samozřejmě říkal, ze se do nej nemůže protože tam je kódový zámek. A zkoušel to tak dlouho až ho totálně zablokoval. Nyní mám IP zas u sebe a hlásí ať ho připojit k iTunes pro odblokování. Když ho ale připojit k iTunes tak chce abych na IP zareagoval. To ale nejde, protože je zablokovány...

Pouze pro pořádek: znám Apple ID i heslo, vše dělám na PC na kterém je i záloha tohoto iPhone

časová osa provedených akci...obnova IP6s ze zálohy IP5(zároveň změna zapomenuteho Apple ID hesla), zablokováni IP5 zaměstnancem

Jak z tohoto kruhu ven prosím?
Díky

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Zablokovany iPhone 5 (znám Apple ID)

Příspěvek od SteveJSF » 01 úno 2018 01:12

Smazat, DFU restore.

kabanoss
Příspěvky: 113
Registrován: 04 pro 2014 13:30

Re: Zablokovany iPhone 5 (znám Apple ID)

Příspěvek od kabanoss » 02 úno 2018 14:44

DFU jsem zkusil, ale nezabralo to. Do DFU se dostanu. Proces spustím (pak průběh poměrně dlouho trvá) ale když pak iPhone naběhne, jsem tam, kde jsem byl...

Když se přihlásím do apple ID přes web tak tam vidím jako aktivní přístroje nový 6s i starý 5.

Jsem z toho div živý, a strašně mě to štve už jenom z principu :(

Existuje ještě něco, co bych mohl zkusit?

Děkuji
Martin

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokovany iPhone 5 (znám Apple ID)

Příspěvek od rony » 02 úno 2018 16:52

a preco ho na tom webe neodstranis?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Zablokovany iPhone 5 (znám Apple ID)

Příspěvek od Hajnejch » 02 úno 2018 18:06

kabanoss píše:DFU jsem zkusil, ale nezabralo to. Do DFU se dostanu. Proces spustím (pak průběh poměrně dlouho trvá) ale když pak iPhone naběhne, jsem tam, kde jsem byl...

Když se přihlásím do apple ID přes web tak tam vidím jako aktivní přístroje nový 6s i starý 5.

Jsem z toho div živý, a strašně mě to štve už jenom z principu :(

Existuje ještě něco, co bych mohl zkusit?

Děkuji
Martin
To nedává smysl DFU mód totálně smaže vše v telefonu. Potom je nutno nainstalovat poslední oficiální verzi iOS a nastavit vše znova.

kabanoss
Příspěvky: 113
Registrován: 04 pro 2014 13:30

Re: Zablokovany iPhone 5 (znám Apple ID)

Příspěvek od kabanoss » 20 úno 2018 12:14

Tak mi problém vyřešili v iStyle za 500,-
Děkuji vám za podněty.
Martin

Odpovědět