Sync fotek z iOS do iCloud, kde uz jsou fotky z OSX

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
shamania
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2018 20:01

Sync fotek z iOS do iCloud, kde uz jsou fotky z OSX

Příspěvek od shamania » 28 dub 2018 20:29

Dobry den,
Aktualne zalohuju fotky z mobilu tak, ze je na macbooku importuju do Photos a ty se prubezne ukladaji na iCloud. Na mobilu tak muzu mazat fotky/videa aniz by se smazaly v iCloud a mam vse offline. Logicky tedy vznikl rozdil mezi iCloud a telefonem, co se poctu/obsahu fotek tyce.

Ted, kvuli nedostatku mista na telefonu, chci pouzivat iCloud i na iPhonu. Co se tedy stane s tim rozdilem? Vse co je na iCloud se prenese do telefonu (napriklad v podobe zastupcu - plne rozliseni nebude k dispozici offline, jinak by se neveslo) a vsude tak budu mit stejny (ten vetsi) pocet fotek?

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4638
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Sync fotek z iOS do iCloud, kde uz jsou fotky z OSX

Příspěvek od ra3662 » 29 dub 2018 09:13

Za mne. Smazat vše i iphone a nastavit knihovnu na iphone na odlehčené verze fotek.
Stáhne se to již v malém rozlišení a nebude se nic kontrolovat a přepočítavat.
Před tím udělat synchronizaci mac iCloud postaru.

shamania
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2018 20:01

Re: Sync fotek z iOS do iCloud, kde uz jsou fotky z OSX

Příspěvek od shamania » 03 kvě 2018 08:51

Cely iphone mi prijde trochu radikalni.. nestaci smazat jen fotky, zapnout Photos-iCloud sync s optimalizaci? BTW, dobry napad, takto by to mohlo byt vyrazne rychlejsi.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4638
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Sync fotek z iOS do iCloud, kde uz jsou fotky z OSX

Příspěvek od ra3662 » 03 kvě 2018 09:06

Bavili jsme se o fotkách, takže předpokládám že mazat celý iphone je opravdu zbytečnost.
Asi jsem dělal něco jiného a vypadla mi část myšlenky, předpokládám ovšem nějakou inteligenci na druhé straně. :lol: :lol:

Odpovědět