IOS download z youtube

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
haluska
Příspěvky: 245
Registrován: 09 úno 2012 19:27

IOS download z youtube

Příspěvek od haluska » 06 srp 2018 12:04

Ahoj, potřebuji stahovat videa z youtube. Chci jednoduchou aplikaci, kde lze přehrávat videa z youtube a když chci, tak jí stáhnout. Nechci videa ani konvertovat, ani exportovat jinam. Jde mi jen o to, aby stáhl dceři nějaká videa do letadla. Já mám na mobilu aplikaci, která má u sebe napsáno Video Pro, ale to v appstoru neumím najít

PS: v cílovém mobilu není kreditka, ani simka :)

Díky

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: IOS download z youtube

Příspěvek od SteveJSF » 06 srp 2018 13:21

Stahovaní z YT do iOS je dost problematicke. Mam na to aplikaci, ktera to umi, ale ta uz se v App Store nenachazi a ani nebezi na iOS 11, takze si udrzuju jeden starsi iPad s iOS 10, kde mi to funguje. Obcas se objevi nejaky postup, ktery to stahovani umozni, ale casto to neni na vzdy a po case to prestane fungovat. Nevim, jetli tady nekdo poradi.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: IOS download z youtube

Příspěvek od rony » 06 srp 2018 13:55

naco sa s tym hrat v mobile? na pocitaci je stiahnutie mp4 videa z YT daleko jednoduchsie, dokonca ti to zariadia kdejake webky.

ty uz len samotne mp4 nahras do mobilu a si vybaveny, prehrava ich s kludom aj vstavana app Video...

chapem, ze vasa predstava je urobit to vsetko presne v tom zariadeni, ktore pouzivas.. a nechce sa ti na toto otvorit pocitac, ale s tym asi nic nenarobim - len poznamenavam, ze ulohu by si po otvoreni pocitaca splnil do hodinky...
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

skreci
Příspěvky: 94
Registrován: 31 črc 2012 15:15
Bydliště: Zlínský kraj

Re: IOS download z youtube

Příspěvek od skreci » 06 srp 2018 15:13

iCabMobile ;)
 Macbook Pro  iPhone  iPad Pro  Watch

Odpovědět