iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lopper
Příspěvky: 5
Registrován: 10 lis 2012 15:36

iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od Lopper » 18 dub 2014 16:54

Zdravím,
asi před měsícem se mi můj iPhone 5S z ničeho nic začal rychle vybíjet. Abych to nějak přirovnal, tak předtím mi baterie vydržela cca den při normálním používání a poté, co jsem se potkal s tímto problémem, tak mi iPhone vydržel ani ne půl dne a když jsem iPhone připojil k nabíječce, tak se po krátké době začal nadměrně zahřívat a nezáleželo na tom, jestli je na iPhonu kryt nebo ne. Když vyšel systém iOS 7.1, iPhone jsem aktualizoval a tento problém s rychlým vybijením baterie a nadměrným zahříváním při nabíjení odezněl, naneštěstí včera ráno jsem se opět setkal se stejným problémem, iPhone se rapidně vybíjí, při nabíjení se nadměrně zahřívá a já opět nevím co s tím. Tuším, že minule tento problém vyřešila právě aktualizace systému, ale momentálně takové řešení není. iPhone jsem koupil přímo z Apple store a žádný jailbreak ani zásah do systému jsem nedělal. Takže moje otázka je řekl bych jasná, setkal se někdo s takovým problémem a nezná někdo řešení? Díky za každou případnou reakci.

Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 500
Registrován: 03 čer 2013 17:48

Re: iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od zelenac » 18 dub 2014 17:34

ukončil jste všechny applikace na pozadí + hard reset ? to zkuste muze za to možná naka zlobivá applikace na pozadí
Od applu mam vse, poradim s cimkoli budu moct klidne piste zpravu***pisu jak prase, omlouvám se

Uživatelský avatar
Lopper
Příspěvky: 5
Registrován: 10 lis 2012 15:36

Re: iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od Lopper » 18 dub 2014 17:49

zelenac píše:ukončil jste všechny applikace na pozadí + hard reset ? to zkuste muze za to možná naka zlobivá applikace na pozadí
Ano, toto jsem zkoušel hned jako první, vybít telefon, úplně nabít, ukončit všechny aplikace a hard reset, ale bohužel to nepomáhá.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od tlacenka » 18 dub 2014 17:56

By me zajimalo, kdo kde napsal nebo vymyslel, ze vybiti a nabiti neco vyresi.
Kazdopadne bych udelal zalohu, nejlepe do itunes (ne jen do cloudu-tam neni vse), obnovil cely telefon do tovarniho nastaveni a zkusil - pokud to bude delat i s cistym systemem, tak reklamace. (Neobnovovat ze zalohy).

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od Jadro » 18 dub 2014 18:41

To vybiti a nabiti doporucuje primo Apple jednou za mesic provest

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od mberdych » 18 dub 2014 19:12

Nějaká aplikace zůstává viset.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od tlacenka » 18 dub 2014 19:24

Muzu poprosit o link ?
(Jadro)
Dekuji

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: iPhone 5S - Rapidní vybíjení a zahřívání baterie

Příspěvek od Jadro » 19 dub 2014 12:12

Samozrejme to ted nemuzu najit. Ale vim to jiste, protoze jsem iP nikdy nevybijel do vypnuti. Do te doby nez mi nekdo na jinem foru postnul odkaz primo na stranky Applu, kde to bylo napsane. Od te doby to delam a baterka je super... Jestli ten odkaz najdu, dam ho sem

Odpovědět