reklamace iphone6

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
kytka.je
Příspěvky: 1
Registrován: 27 bře 2015 17:21

reklamace iphone6

Příspěvek od kytka.je » 27 bře 2015 17:34

Dobrý den, chtela bych poprosit o radu - od Vánoc vlastním iphone6 na splátky u TMobile CR. Po posledni aktualizaci se mi telefon zacal prehrivat a baterka se vybijela (temer pred ocima). Cetli jsme ruzne rady, co delat, co vse vypnout, aby telefon vydrzel nabity, pomohlo to pouze na chvíli a poté to zacalo znovu, proto jsem se telefon rozhodla reklamovat a poslali ho do Britexu, kde mi odeslali toto: Vyjádření:
Závada baterie nezjištěna. Zjištěno mechanické poškození telefonu, ke kterému došlo nadměrným podélným ohybem
zařízení, které způsobilo poškození vnitřních spojů PCB a baterie. Stav přístroje se neslučuje se záručními podmínkami a
smluvními postupy výrobce. Fotodokumentace přiložena na www.opravy.britex.cz. Vlivem prohnutí došlo k vnitřnímu pnutí,
k poškození a vzniku studených spojů pod BGA komponenty na systémové desce a tím k reklamované vadě.Reklamovaná
vada má přímou souvislost s mechanickým poškozením. Zjištěno mechanické poškození telefonu - ulomená čast displeje.
Oprava je možná jen placenou výměnou jednotky

Ano, na telefon, který jsem mela opatrený sklenenou folii a krytem mi spadla pulkilova cinka a ulomil se mi kousek rámecku, telefon více jak měsíc fungoval zcela normálně bez problémů - do aktualizace. Jak vsak mám vedet, zda tuto vadu baterie opravdu způsobilo mechanické poskozeni? Nekde na netu jsem cetla, ze pokud to není autorizovana opravna, telefon by nemeli rozebirat vbc (jak tedy mohou vedet, zda je neco na systemove desce) a je britex opravnen telefon rozebrat?

Moc děkuji za kazdou radu, jak se dále bránit. Telefon byl zatím navrácen do servisu...

Niethalf
Příspěvky: 387
Registrován: 04 kvě 2014 09:40

Re: reklamace iphone6

Příspěvek od Niethalf » 27 bře 2015 19:03

Hele holka Britex jsou smejdi, ale reklamovat telefon na kterej padne pulkilova cinka? :roll:
iMac 21.5-inch, Late 2013 + Magic Trackpad
taška Thule Stravan Deluxe Attache - všechno od Apple v ní nosím
iPad mini + LifeProof pouzdro
iPad mini 4 + diar pozdro
iPhone 6
iPhone 5SE
iPhone 5c
iPod nano
Apple TV
AirPort Express

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: reklamace iphone6

Příspěvek od Schumi » 27 bře 2015 19:26

Ono je úplně jedno, zda ho můžou nebo nemůžou otevírat a zdali závada souvisí s poškozením. Jednou byl telefon mechanicky poškozen a tím to hasne, reklamaci vám nikdo neuzná, máte to i v záručních podmínkách ...

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: reklamace iphone6

Příspěvek od Demonicus » 27 bře 2015 20:27

Když ho položíte na rovnou desku a nedoléhá celou plochou na tu desku = je ohnutý = není záruka
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: reklamace iphone6

Příspěvek od Hajnejch » 27 bře 2015 23:59

Koukám, že ten nový přívěšek k telefonu vás fakt dost bere. Jaro je tady. Kobra změnil profilovou fotku teď vy jste taky inovoval. Časy se mění, jen ta pekelnická barva vám zůstává. Hezké to máte.

To už by vydalo na nové vlákno v Co se jinam nehodí.

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: reklamace iphone6

Příspěvek od Demonicus » 28 bře 2015 08:28

No jéje, moje nejoblíbenější pouzdro / přívěšek / nabíječka a handsfree v jednom :lol:
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Odpovědět