iPhone 5 Black/Slate hrany po par tydnech

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
martiaass
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2012 16:41

iPhone 5 Black/Slate hrany po par tydnech

Příspěvek od martiaass » 23 lis 2012 19:32

Zalozil jsem toto tema pro prehled zkusenosti s cernym iPhonem 5 po nejake dobre. Konkretne mi jde o "stirani" cerne barvy z hran. Vim, ze tema se skrabanci je probirano porad dokola, ale tohle je neco jineho. Je logicke, ze mekci hlinik je nachylnejsi na skrabance, ale tem se da vyvarovat. Ale na spouste forech si lidi stezuji, ze po par tydnech kdy iPhone nosili jen v kapse (samostatne) a pokladali ho na mekkou podlozku na stole se stejne odhalily stribrne hrany pod tenkym nanosem cerne. Nechci kazit design telefonu obalem, ale uvazoval jsem o pouzdru Pocket case od Belkinu. Videl jsem videorecenzi: http://www.youtube.com/watch?v=jqbF7fFOF3o ve ktery mi v komentarich sam autor priznal, ze z neustaleho vytahovani a vkladani z a do pouzdra ma hrany telefonu rovnez odrene. :!: Behem nasledujiciho tydne budu objednavat iPhone 5 a stale se nemohu rozhodnout mezi bilym a cernym. Bilemu nejvice nahrava prave prirozena barva hliniku. Tento telefon si kupuju doufam na nekolik let, takze se trosku obavam, ze cerny treba za 2 ci 3 roky bude opravdu o hodne stribrnejsi. Jak jsem na tom vy? Predevsim ti to co nenosi v pouzdru, ale jsou na nej dostatecne opatrni. Myslite, ze novejsi iPhony mohou byt odlolnejsi nez ty z prvni varky z 21.9.? Podelte se o nazor, dost pravdepodobne to rozhodne jakou barvu zvolim ;) . Diky moc a pripadne se omlouvam za dalsi tema...

Majkl
Příspěvky: 86
Registrován: 30 črc 2012 16:29
Bydliště: East End
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 5 Black/Slate hrany po par tydnech

Příspěvek od Majkl » 24 lis 2012 01:23

Nedávno jsem to popisoval zde: http://www.macforum.cz/viewtopic.php?p=11238#p11238
Ale jelikož mám telefon z první várky, tohle téma pro mě vlastně asi není. :-) Testuju teď jedno pouzdro od Belkina, v němž je ale telefon usazený trvale, takže uvidíme později…

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iPhone 5 Black/Slate hrany po par tydnech

Příspěvek od tlacenka » 24 lis 2012 11:08

prirozena barva hliniku je seda/stribrnna... tohle skoro vypada, jako kdyby aplle "setril" a nechal to "jenom" praskove nalakovat misto anodizace ... osobne bych volal na apple linku a zkusil to resit, ale predpokladam odpovedi typu bezpe opotrebeni, ale musi to zkusit nekdo, kdo ma cas a chut se hadat... a resit to... ale myslim si, ze sance na "vyhru" je dost mala...ale treba apple prekvapi:)

Odpovědět