Poznámky v iPhonu

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Vacis
Příspěvky: 7
Registrován: 08 lis 2015 21:52

Poznámky v iPhonu

Příspěvek od Vacis » 05 led 2016 19:03

Prosím o radu. Omylem jsem si vymazal poznámky uložené v iPhonu. Je nějaká možnost, jak tyto poznámky obnovit ze starší zálohy telefonu, kterou mám "někde" v MacBooku? Ale chtěl bych obnovit jenom ty poznámky...., nikoliv celou zálohu telefonu. Předem moc díky za pomoc. P

mike-biker
Příspěvky: 396
Registrován: 09 lis 2014 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznámky v iPhonu

Příspěvek od mike-biker » 05 led 2016 19:06

Jediné co mě napadá.
Zálohovat telefon na iCloud a do iTunes.
Poté obnovit z té starší zálohy - zkopírovat a uložit poznámky. Pak zase zase restore + obnova z poslední zálohy + zkopírovat poznámky z uloženého texťáku. ;)
iPhone 13 Pro 256GB Graphite.
iPhone 13 Mini 128GB as reserve.

Vacis
Příspěvky: 7
Registrován: 08 lis 2015 21:52

Re: Poznámky v iPhonu

Příspěvek od Vacis » 05 led 2016 20:18

Mike děkuji za radu. Vyzkouším. Jenom asi na iCloudu nebudu mít dostatek místa. Mám jenom těch 5GB, které jsou zdarma. Buď budu muset přikoupit, nebo můžu zálohovat ještě někam jinam? (AirPort Time Capsule?) Díky.

mike-biker
Příspěvky: 396
Registrován: 09 lis 2014 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznámky v iPhonu

Příspěvek od mike-biker » 05 led 2016 20:23

Na Cloud jen pro jistotu - kontakty, nastavení atd.
iPhone 13 Pro 256GB Graphite.
iPhone 13 Mini 128GB as reserve.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Poznámky v iPhonu

Příspěvek od SteveJSF » 31 bře 2018 11:49

Mám problém s kopírováním poznámek. Pokud chci duplikovat nějakou poznámku, tak jí otevřu, ikonou vpravo nahoře vyvolám nabídku a ve spodním řádku nabídky najdu a zvolím Kopírovat. Pak z poznámky vyskočím, ikonkou vpravo dole dám vytvořit novou poznámku, podržením prstu v poznámce vyvolám nabídku a zvolím Vložit. Problém je v tom, že se mi ta poznámka vloží dvakrát - jako kdybych zkopírovaný text vložil jednou a za ním ještě jednou.

Dělá mi to na iPhonu X, ale i na iPadu Pro. Dělalo to na minulém iOS 11.2.x a po updatu na iOS 11.3 to dělá stále.

Ohledně mého nastavení poznámek - možná je to důležité - nové poznámky začínají Názvem, výhozí účet iCloud.

Můžete to vyzkoušet? Dělá vám to taky?

Co jsem si všiml, tak první zkopírovaný obsah je bez formátování, nebo jak kdyby s jiným formátem. Název není velký a tučný, odrážky vypadají trošku jinak, zatržítka se změní na odrážky (malé kroužky).
Navíc jsem teď při testování zjistil, že se tak neděje u všech poznámek. Nevysledoval jsem důvody ani odlišnosti, kdy se tak děje a kdy ne. Všechny poznámky dělám v iOS.

Odpovědět