iPhone 5 hardware

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
lolec1208
Příspěvky: 1
Registrován: 19 kvě 2016 12:20

iPhone 5 hardware

Příspěvek od lolec1208 » 19 kvě 2016 12:26

Zdravím,
z ničeho nic mi hrozně začal blbnout celkově hardware. Např. při rolování směrem dolu mi display jede směrem nahoru, začne hrozně bláznit. Na něco kliknu a rozklikne se něco jiného, při psaní sms se mi místo jednoho písmenka jich napíše třeba pět.
Nevíte prosím něco co s tím? :cry: :(

děkuji za rady

PatkaJR
Příspěvky: 813
Registrován: 30 bře 2014 12:49
Bydliště: Praha

Re: iPhone 5 hardware

Příspěvek od PatkaJR » 21 kvě 2016 07:22

Hard Reset si zkoušel? Potom zkusit obnovu a nastavit iPhone jako nový, pokud nepomůže -> servis.
Macbook Air 2014, 4GB RAM, 128GB SSD, i5 - macOS Sierra
Apple iPhone 6S Plus 16GB - iOS 10
iPhone 4 16GB White - iOS 7.1.2
Beats SOLO 2 Wireless
🔜Apple Watch Gold

Křemíkové nebe:
iPad 2 16GB
iPhone 5 16GB

Okacko
Příspěvky: 51
Registrován: 12 srp 2012 10:59

Re: iPhone 5 hardware

Příspěvek od Okacko » 23 kvě 2016 22:20

Nedávno mi iPhone spadl na zem. Od té doby dělal přibližně to samé, co píšete, plus se mi jednou za čas objevily dva bílé proužky na displeji, kde právě nefungoval dotyk. Naopak po krajích těchto proužků stačilo jen nad displejem ve vzduchu přejet dlaní a už začal telefon psát nebo jinak reagovat aniž bych se jej fyzicky dotkl. Při použití většího tlaku na horní pravou část telefonu nad displejem toto zmizelo a vše bylo ok, ale stejně mi to nedalo a shodou okolností jsem se dnes konečně odhodlal sáhnout do jeho střev, vyndat a následně zase zpět zandat konektory displej -> deska, které jsou právě na místě, kam jsem předtím tlačil. A pomohlo to.
Šlo tedy nejspíše o konektor digitizeru. Je to jen můj odhad, ale mohlo by to být to samé. Pokud jste alespoň trochu šikovný a nebojíte se podívat "pod kapotu" (a mobil již není v záruce), zkuste se na tyto konektory podívat.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odpovědět