6S se rychle vybíjí

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Layo
Příspěvky: 389
Registrován: 29 dub 2013 19:28

6S se rychle vybíjí

Příspěvek od Layo » 18 črc 2016 20:10

Začalo to jeden den, co jsem zkoušel iOS 10 betu, obnovil jsem tedy zálohu 3 dny starou z iOS 9, ale vybíjení nepřestalo. Přeinstaloval/obnovil jsem celkem 3x, ale pořád nic. Při používání se to vybíjí klidně 2% za minutu, mobil 3h bez povšimnutí přijde klidne o 50% baterky a u využití jsem rád za 1 hodinu. Vypnul jsem polohové služby a další věci, zapnul úsporák ale pořád nic. Ze zoufalosti jsem upgradnul zpátky na iOS 10, ale po 4h, co jsem se mobilu nedotknul mi zmizelo 70% nabití... 2 programy hlásí kapacitu baterie 97%. Četl jsem, že u 9.3.2 častý problém, ale downgrade nejde a upgrade nepomohl, tak nevím. V menu baterie nic podezřelého není.

Nějaké nápady? :(
Snímek obrazovky 2016-07-18 v 21.07.51.png

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: 6S se rychle vybíjí

Příspěvek od iMe1980 » 18 črc 2016 20:57

Muze to byt fakt cokoliv. Od iCloud a fotek, push u mailu atd. Doporucuji naprosto čistou instalaci, bez obnovování a vyzkoušet napr. 1 den jen s nativnimi aplikacemi po čistém instalu. A pak postupně přidávat své aplikace a sledovat. Uz jsem to zažil tolikrát a nikdy se to nedalo přesně nadefinovat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Layo
Příspěvky: 389
Registrován: 29 dub 2013 19:28

Re: 6S se rychle vybíjí

Příspěvek od Layo » 18 črc 2016 21:29

iMe1980 píše:Muze to byt fakt cokoliv. Od iCloud a fotek, push u mailu atd. Doporucuji naprosto čistou instalaci, bez obnovování a vyzkoušet napr. 1 den jen s nativnimi aplikacemi po čistém instalu. A pak postupně přidávat své aplikace a sledovat. Uz jsem to zažil tolikrát a nikdy se to nedalo přesně nadefinovat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tomuhle jsem se chtěl vyhnout, přece jenom Apple by to měl mít nějak líp udělaný, ale asi mi nic nezbyde :?

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: 6S se rychle vybíjí

Příspěvek od iMe1980 » 18 črc 2016 23:03

Někde v te cloudove službě (kdekoliv) muze byt démon, co si třeba vyžaduje neustálou komunikaci se serverem atd. Věřím, ze tohle pomůže. Dejte vědět.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Layo
Příspěvky: 389
Registrován: 29 dub 2013 19:28

Re: 6S se rychle vybíjí

Příspěvek od Layo » 18 črc 2016 23:09

Co tak sleduju, tak mi v rohu pořád svítí ten trojúhelníček na zjišťování polohy i když jsem "ukončil" všechny aplikace a všechno jsem to zkoušel po jednom vypnout a zapnout jestli nezmizí (povolení gps pro aplikaci), tak tam pořád byl. Při vypnutí polohových služeb zmizí, ale baterie pořád jede dolu, i když tak o půlku méně.

Layo
Příspěvky: 389
Registrován: 29 dub 2013 19:28

Re: 6S se rychle vybíjí

Příspěvek od Layo » 30 črc 2016 14:47

Nakonec jsem tedy nainstaloval čistý 9.3.3 a stáhnul si pár aplikací co využívám a vypadá to, že se problém tak nějak vyřešil. Po 1:10h využití s náročnějšími aplikacemi a stahováním + hodina neaktivity a mám stále 69%. Každopádně mi teď mobil už nenajde žádná aplikace, kde se dá podívat na kapacitu baterie a iTunes mi po obnově napsalo, ať vyhledám nejbližší servis, tak nevím... :?

Odpovědět