Využití iPadu

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
bobisek
Příspěvky: 58
Registrován: 30 črc 2016 14:07

Využití iPadu

Příspěvek od bobisek » 14 srp 2016 14:11

Zdravím,
Měl jsem iPad Air, iPad 3, iPad mini Retina a nikdy jsem nenašel takové využití protože mám mac i iPhone..


Zajímalo by mě, co dělat na tabletu, abych ho 100% využil? Uvažuji o iPad Pro 12,9, jelikož, momentálně jezdím po ČR výhradně vlakem 99% na Ostravu v Pendolinu, tak opět uvažuji o tabletu ..dáte mě nějaké tipy?


Chci kombinaci Macbook Pro Retina ( uprava fotek, hry, apod) + tablet..

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Využití?

Příspěvek od rony » 14 srp 2016 15:04

Ak si uz na to neprisiel pri predoslych modeloch, s tymto uz moc noveho nezistis :-)

ak je tvoja otazka, co robime my s tabletom, tak to takto mozes naformulovat a mozeme zacat :-) ale odpoved na otazku, co s nim budes robit ty, tu nedostanes :-)

Za mna: sofabrowser, defakto 100 % vsetkeho surfovania, mailovania, socialne siete, hry.
naopak nerobim v tom: pisanie clankov na weblog, nepisem ziadny kod na nom ani sa nesnazim nijako vyznamne spravovat weby ani nic podobne. na citanie kniziek mam uz Kindle (ale dlhe roky som cital na ipade).

Teraz som s Apple Pencil trosku uznal, ze malovanie a kreslenie, ci poznamkovanie je na tablete vyborne. Chce to najst si aplikaciu, ktora ti k tomu sadne. Aspon ja som s tym stravil cele hodiny a bavilo ma to ;)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Využití iPadu

Příspěvek od swenak » 15 srp 2016 07:04

Já bych to zjednodušil na to, že iPad nepotřebujete:) Není snad nuceně potřeba mít vše a hledat, co s tím. Kdyby jste jenom o iPadu uvažoval, bylo by to jiné. Ano, iPad Pro je asi super, ale ne pro Vás (ani ani já ho nevyužiji stejně, jako jakýkoliv iPad).

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Využití iPadu

Příspěvek od Jirka_S » 15 srp 2016 07:30

Surfování, mejly, mám jej de facto místo novin, teď jsem jel po letech vlakem a shlédnul i nějaký ten film, byť s TV se to samozřejmě nedá srovnat.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1610
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Využití iPadu

Příspěvek od SharkeeCZ » 15 srp 2016 12:22

Já používám tablety již mnoho let jak pracovně (prezeentace, zápisky z jednání) tak soukromě (web, soukromé emaily částečně, TapTalk diskuze, čtení všeho - web, časopisy, noviny, flipboard), socialmi sítě, média. Využití i několik hodin denně. PC jsem doma de facto odboural, respektive omezil na pár hodin za měsíc. Hry téměř nehraji.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Odpovědět