navigace Be-On-Road ve spojeni s Sygic Speed cameras, a jiné

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
RadimV
Příspěvky: 47
Registrován: 10 úno 2014 14:54

navigace Be-On-Road ve spojeni s Sygic Speed cameras, a jiné

Příspěvek od RadimV » 18 srp 2016 12:38

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, zda někdo máte zkušenost s Be-on-road, kde by mělo být možné použít app. třetích stran např. Sygic Speed Camera and Traffic. Obě mám nainstalované, mám puštěnou navigaci, ale kde je radar, tak čekal bych v navigaci nějaké upozornění od app Sygic na radar, ale když jedu tak nic ..

Jinak jsem zkoušel i TomTom navigaci, v trial verzi je myslím limit na 75 km, co mne překvapilo, že nějak pletla rychlostní limity, tam kde byla napč. 70km(hod), ukazovala někdy ve spodní liště 80km/hod, a na pravé straně navigace ve sloupci již správnou rychlost 70 km/hod, rychlost je tam léta, takže update by to asi nespravil
nejde mi o to jezdit rychle a zpomalit, když je třeba, ale proč o tom nemít přehled.

Používal jsem navigace :
- Here, celkem v pohodě, ale jsem radary u ní nenašel
- TomTom v těch rychlostech pokulhává, možná, že je to jen trial verzí, nevím, čisla popisné nic moc,
- Sygic jsem nestačil vyzkoušet
- Route66, používal jsem několik let, teď se změnili na MagicEarthPro, udělal jsem update, ale naplanoval mi trasy odlišně než předchozí verze, tudíš zklamání ...

Shrnuto to : jaké máte zkušenosti s iOS navigacemi, které zvládají čísla popisné, dobře rychlostní limity, traffice ? O nějaký user friendly mi moc nejde, stačí když to bude dobře umět co potřebuji :-)
Chápu, že jde o omílané téma, ale má poznatky jsou, že navigace se často díky update dost mění ... jde mi o aktuální zkušenosti

Díky za případné komentáře ...
 iPhone 7 Plus 128gb
 iPad Pro 32 GB
 MacBook 12" CZ 2016
 Apple TV 2

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: navigace Be-On-Road ve spojeni s Sygic Speed cameras, a

Příspěvek od swenak » 18 srp 2016 13:51

Po ČR užívám online Waze, radary, hlídky a další nebezpečí umí hezky.

Odpovědět