Ipad retina (4) - černá obrazovka

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Transportimport
Příspěvky: 5
Registrován: 16 zář 2016 20:56

Ipad retina (4) - černá obrazovka

Příspěvek od Transportimport » 16 zář 2016 21:14

Zdravím všechny,
mám problém se svým Ipadem 4 generace který "umřel" za dost divných podmínek a chci se na Vás obrátit zda někdo nemá podobnou zkušenost nebo případně řešení co si mám dál počít. :)

Na Ipadu jsem měl vždy nastavený budík, ale jednoho "krásného rána" Ipad začal budit avšak na displeji nic nebylo vidět, po slepu jsem tedy odpálkoval budík a doufal že se jenom nezaplo podsvícení, následoval tvrdej restart který nepomohl ale Ipad přesto v pozadí běžel a vydával zvuky. Takto jsem zkusil asi ještě 5 tvrdých restartů zda není někde chyba ale následně Ipad umřel totálně a už se ani nepřipojí k PC, v opravně Applu mi řekli že dnes už se nic neopravuje a za 9 klacků mi prodají novej jelikož ten svůj už nemám v záruce.

Zajímá mi zda měl někdo podobnou zkušenost a případně mohl poradit nějakou opravnu v Praze, kde opravdu opravují a nedělají z lidí jenom blbce.
Díky moc ;)

Transportimport
Příspěvky: 5
Registrován: 16 zář 2016 20:56

Re: Ipad retina (4) - černá obrazovka

Příspěvek od Transportimport » 21 zář 2016 22:15

Díky všem za odpověď, myslel jsem že zde budou ochotní lidé jako na Android fóru ale asi jsem se pletl :lol: ...

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Ipad retina (4) - černá obrazovka

Příspěvek od SteveJSF » 21 zář 2016 23:42

Evidentně pro tebe nikdo nemá pozitivní nebo tobě přijatelnou odpověď a to neznamená neochotu. Pokud nikdo takovou zkušenost nemá, nemůže ti na to odpovědět. Co se týče opravy, tak v tomhle případě je opravdu těžké něco opravovat, zvlášť u staršího zařízení, po němž už byla řada nástupců. Tady se holt asi oprava nevyplatí.

Transportimport
Příspěvky: 5
Registrován: 16 zář 2016 20:56

Re: Ipad retina (4) - černá obrazovka

Příspěvek od Transportimport » 02 říj 2016 16:42

Tak po dlouhé době co Ipad ležel netknutý, jsem ho dal na nabíječku a zkoušel zda bude reagovat a "úspěch".
Při máčknutí tlačítka ukazuje že je stav baterie nízký i přes neustálé nabíjení, což znamená že displej funguje ale problém nejspíš bude v nabíjecí soustavě nebo baterii. ;) :)
Nějaké rady v tento okamžik ?

Transportimport
Příspěvky: 5
Registrován: 16 zář 2016 20:56

Re: Ipad retina (4) - černá obrazovka

Příspěvek od Transportimport » 03 říj 2016 18:06

Tak nakonec Ipad strávil na nabíječce celý den a plně ožil, vše funguje tak jak má a vůbec si to nedokážu představit kde byl problém. ;)

Odpovědět