Chybějící tlačítko "Operátor"

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
barous
Příspěvky: 29
Registrován: 26 zář 2016 21:56

Chybějící tlačítko "Operátor"

Příspěvek od barous » 26 zář 2016 22:07

Dobrý večer, při znovuzapnutí iPhonu 5s mi v nastavení zmizelo tlačítko "Operátor" a telefon se nemůže připojit k síti... V levém horním rohu je "Hledání"... Zkoušela jsem restartovat, obnovit nastavení (bez smazání dat), ale nic bohužel nepomohlo. SIM funguje - zkoušela jsem ji v jiné telefonu. Můžete mi, prosím, poradit, co s tím? Předem děkuji!

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Chybějící tlačítko "Operátor"

Příspěvek od Jadro » 26 zář 2016 22:15

Nastaveni - Obecne - Obnovit - Obnovit nastaveni site
Jestli nepomuze, tak Hard reset (drzet power a home tak dlouho nez naskoci logo Apple)
Pokud nepomuze, zazalohovat a zkusit pres iTunes obnovit, nastavit jako novy iP. Pokud bude v poradku, zalohu bych nenahraval, chyba v ni bude nejspis ulozena.
Pokud ani to nepomuze, je to HW vada - reklamace/servis

barous
Příspěvky: 29
Registrován: 26 zář 2016 21:56

Re: Chybějící tlačítko "Operátor"

Příspěvek od barous » 29 zář 2016 18:44

Dobrý večer! Moc děkuji za radu! Zkoušela jsem obnovení nastavení sítě i hard reset, ale tohle bohužel nepomohlo. Takže jsem se chystala na zálohu a obnovení všech nastavení včetně smazání dat, ale kupodivu se mi tlačítko "Operátor" dnes ráno při zapnutí telefonu opět samo objevilo...😯 Děkuji Vám ale moc za upozornění, abych zpátky nenahrávala zálohu do telefonu! To dává opravdu velký smysl! V servisu mi doporučili stejný postup, jen na tohle nejdůležitější mě neupozornili!😏 Takže pokud by se mi to stalo ještě znovu, budu už vědět!😉😊

Odpovědět