[VYRESENO]iPad mini 4 nelze spustit - skonci na chybe itunes

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
tomasn1
Příspěvky: 6
Registrován: 23 srp 2016 16:53

[VYRESENO]iPad mini 4 nelze spustit - skonci na chybe itunes

Příspěvek od tomasn1 » 07 lis 2016 11:20

Dobry den,

pritelkyne ma cca 6 mesicu iPad mini 4 (jeste v zaruce) ale nez problem budu resit formou reklamace, rad bych zkusil najit reseni nekde jinde.

Mame tento problem:
- iPad jsme pripojili k PC (windows), spustili iTunes a pote se udajne zacal aktualizovat (u toho jsem bohuzel nebyl, pritelkyne rikala ale ze by samo od sebe? to se mi moc nezda, mozna klikla na aktualizovat ale to neni asi dulezite). Zobrazila se bila obrazovka, logo jablka a pod nim progressbar
- aktualizace iPadu trvala nejak dlouho a po cca hodine kdy byl stale pripojeny k PC a iTunes spustene se na iPadu pod logem v progressbaru zadny posun. stale na 0%..
- i po dvou hodinach stale 0% tak jsem iPad restartoval kombinaci stisku home button + tlacitko vypnout
- ipad se opravdu restartoval a po nabehnuti vyskocila pro zmenu obrazovka cerna s takoym tim obrazkem konektoru a loga iTunes (pripojte ipad k itunes)
- ipad jsme tedy pripojili opet do PC a po pripojeni pise: "iPad je uzamceny" a na dalsim radku mensim fontem (pripojit k iTunes)
- ovsem iTunes v PC pisou, ze se nelze s iPadem spojit, jelikoz je uzamceny a je nutne zadat kod na iPadu pro odemceni, coz je nemozne

nasel jsem, ze toto se muze stat v pripade, ze 6x zadam chybny kod pro odemceni zarizeni, coz se nestalo.

Jsme tedy ve slepe ulicce, kdy ipad pise pripojit k itunes a itunes pisou, odemknout ipad.. nepomaha ani hard reset.

Nemate s timto problemem nekdo zkusenosti? da se to nejak resit (nevadilo by nam ani to, ze bychom ho nejakym zpusobem vratili do tovarniho nastaveni a prisly i o data..)?

dekuji,

t.
Naposledy upravil(a) tomasn1 dne 08 lis 2016 14:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: iPad mini 4 nelze spustit - skonci na chybe itunes

Příspěvek od Schumi » 07 lis 2016 12:09

DFU mod jsi zkoušel ?

Jak se do DFU režimu dostat?

Připojte iOS zařízení k počítači.
Vypněte iOS zařízení.
Při vypnutém iOS zařízení zmáčkněte a 3 sekundy držte Power tlačítko.
Spolu s Power tlačítkem stiskněte také Home tlačítko a obě dvě držte po dobu 10 sekund.
Uvolněte Power tlačítko a dalších 10 sekund nadále držte Home tlačítko.
Během 7 až 8 sekund by měl naběhnout DFU režim a iOS zařízení detekovat iTunes.
Pokud se vám na obrazovce objeví logo Restore, nenacházíte se v DFU režimu, nýbrž jen Recovery režimu a je třeba celý proces zopakovat.

tomasn1
Příspěvky: 6
Registrován: 23 srp 2016 16:53

Re: iPad mini 4 nelze spustit - skonci na chybe itunes

Příspěvek od tomasn1 » 07 lis 2016 12:17

DFU mod jsem nezkouel, je to pro me nova informace.

Dekuji, vyzkosime vecer doma, snad to pomuze a vyhneme se mesicni reklamacni lhute.

tomasn1
Příspěvky: 6
Registrován: 23 srp 2016 16:53

Re: iPad mini 4 nelze spustit - skonci na chybe itunes

Příspěvek od tomasn1 » 08 lis 2016 14:00

tak jeste jednou dekuji, postup fungoval a iPad se povedlo obnovit

Odpovědět