iPhone 7 - wifi připojení

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
CizaD
Příspěvky: 62
Registrován: 06 dub 2015 18:01

iPhone 7 - wifi připojení

Příspěvek od CizaD » 17 lis 2016 22:30

Zdravím,
včera jsem si koupil nový iPhone 7, jakmile ho připojím k domácí wifi síti, po pár vteřinách dojde k pádu celého wifi připojení.
Router se restartuje, a toto se opakuje do nekonečna ... Zkoušel jsem veškeré možnosti, jak restart telefonu, restart routeru, připojení jen telefonu k wifi, ale efekt vždy stejný. Na routeru mám běžně připojen, iPhone SE, MacBook PRO a iPad Mini 4, plus občas nějaká ta návštěva s telefonem, vše funguje dobře. V momentu kdy zapnu wifi a připojím se s novým iPhone 7 ... dojde k totálnímu kolapsu a restartu routeru.

Problém se vyskytuje jen doma, v AppleStore a kdekoliv jinde jsem zatím stejný problém nezaznamenal .....

Díky za pomoc

Uživatelský avatar
Bosmen
Příspěvky: 3
Registrován: 15 lis 2016 22:00

iPhone 7 - wifi připojení

Příspěvek od Bosmen » 18 lis 2016 00:50

Já mám 7+ a mě padá taky Wi-Fi,ovšem u mě to bude z největší pravděpodobností v routeru,protože Wi-Fi padá jak mě,tak ženě,můj druhý iPhone 5 a na iPadu mini. Router mám za zvýhodněnou cenu od O2 a to je peklo. Vždy když spadne Wi-Fi,udělám restart routeru a na chvíli to jede v pohodě,ovšem za nějakou dobu znova spadne a stále dokola. U Tebe bude možná problém v samotném iPhonu ve Wi-Fi čipu. Sleduj to dále,případně vyzkoušej jiné soukromé Wi-Fi (né veřejné,tam se to bude hůře prokazovat) a pokuď by to bylo stejné,tak okamžitá reklamace,nebo ještě zavčas vracení iPhonu ve 14 denní lhůtě.

Odpovědět