iPhone 4S a chytré hodinky

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
kadlo
Příspěvky: 1
Registrován: 02 led 2017 11:10

iPhone 4S a chytré hodinky

Příspěvek od kadlo » 02 led 2017 11:11

Ahoj, od Ježíška jsem dostal chytré hodinky Smartings GT88+ (čína) mají kompaktibilitu s Android a iOS. Na svém iPhone 4S (iOS 9.3.5) jsem si stáhl aplikaci a v ní telefon spároval. Fungují mi notifikace z iPhonu na hodinkách. Ale například příchozí hovor se na hodinkách nezobrazuje, až když na mobilu vyskočí notifikace o zmeškaném hovoru, zobrazí se na hodinkách. Přitom na hodinkách má jít i "telefonovat" jako s BT handsfree.

Takže telefon je připojen k hodinkám. Hodinky mi ale hlásí, že hodinky připojené k mobilu nejsou. Když dám vyhledávat telefon, nic to nenajde. Zkoušel jsem to u kolegy s iPhonem 5S a jeho mobil na hodinkách normálně vidím. Je možné že na 4S není zapnutá viditelnost zařízení přes BT a na 5S ano? Nemohu to nikde v nastavení najít.

Děkuji

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 4S a chytré hodinky

Příspěvek od rony » 02 led 2017 14:14

je mozne, ze to nejde kvoli verzii Bluetooth.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Bren
Příspěvky: 8
Registrován: 14 črc 2015 09:28

Re: iPhone 4S a chytré hodinky

Příspěvek od Bren » 18 kvě 2017 11:13

Dostal jsem je taky, ale pároval jsem to v hodinkách. Měl jsem tam i SIM kartu. Teď jsem ji vytáhl a každý hovor jde do telefonu i hodinek a můžu ho přijmout všude...hodinky jen oznamují a nabízí přijetí a telefon se ptá čím hovor přijmout. Ale to zpárování taky trochu blblo. Musíš vše potvrzovat přes volby. Kdyby ti to nešlo, tak se ozvi. Koupil jsem ty samé hodinky, co máš ty, přítelkyni a budu to v nejbližších dnech párovat.

Odpovědět