Zablokované ID

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
jacomo
Příspěvky: 33
Registrován: 24 pro 2014 20:08

Zablokované ID

Příspěvek od jacomo » 18 led 2017 05:31

Ahoj
Prosím o radu:
Mojí přítelkyni se z ničehonic odpojili aplikace, které sdílela se mnou. Házelo jínto hlášku, když na ony plaikace klikla, že je s ní již nikdo nesdílí. Vyzkoušel jsem ji odpojit a znovu provest sdílení a nejde a hlásí problém s účtem. Nejdou jí už ani apolikace free jako facebook, messenger. Když chci cokoliv stáhnoutz marketu háže to jen hlášku zablokovanéID. Přitom je v teu vše ok. Vše přihlášené. Restarty a změny hesel jsem už zkoušel. Děje se jinto i na tabletu, ale tam zatím nejedou jen placené se mnou sdílené app. Jsem už z toho zoufalej a nevím jak ji pomoci:(Pomalu přechází na papír a tužku:(

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Zablokované ID

Příspěvek od Hajnejch » 21 led 2017 18:30

Pokud vám to nefunguje tak jí nastavte svoje Apple ID jen na nákupy v iTunes a máte po starostech. Dokud budete spolu randit tak jí budou aplikace fungovat až se rozejdete tak jí odhlásíte z iTunes a ona bude bez aplikací. Tedy jen bez aktualizací těch koupených z vašeho Apple ID

jacomo
Příspěvky: 33
Registrován: 24 pro 2014 20:08

Re: Zablokované ID

Příspěvek od jacomo » 21 led 2017 19:52

Problem vyresen pres podporu....bylo to slozitejsi...mela zablokovane id a nikdo nevi proc...stalo se ji to po vybiti telefonu...

Odpovědět